Як перевезти дитину літаком.

Літак - зручне і швидке засіб пересування, особливо якщо ви подорожуєте з дитиною. Подбайте заздалегідь про речі, які знадобляться вам в салоні і зроблять політ дитини комфортним і приємним.
Вам знадобиться
  • - запасний одяг для дитини;
  • - питна вода і їжа;
  • - вологі серветки, одноразові підгузники;
  • - іграшки, книги.
Інструкція
1
При реєстрації квитків в аеропорту попередьте реєстратора про те, що ви подорожуєте з дитиною. Залежно від віку малюка підберіть зручне місце. Для мам з грудними дітьми видають місця на самому початку салону, щоб дитини можна було розмістити в спеціальній колисці, що кріпиться на стіну.
2
Зберіть невелику сумку з усіма необхідними речами для дитини , які можуть знадобитися в польоті. Візьміть запасний одяг на випадок якщо малюк спітніє або проллє на себе рідину, або у нього трапиться блювота. Під час польоту в літаку працюють кондиціонери, і температура в салоні може бути досить прохолодною. Візьміть для цього випадку теплу кофтину.
3
Візьміть вологі серветки, а якщо дитина маленька, захопіть з собою кілька одноразових підгузників і пелюшку для зміни підгузників. Для дитини постарше візьміть одноразову накладку на унітаз.
4
Візьміть питну воду і необхідне харчування для малюка. Якщо ви подорожуєте з немовлям, який знаходиться на грудному вигодовуванні, то дайте малюкові груди під час зльоту і посадки. Це допоможе уникнути неприємного тиску в вушках крихти. Дитині на змішаному вигодовуванні знадобиться пляшечка з заздалегідь насипаної в неї сухою сумішшю і термос із гарячою водою. При необхідності ви можете попросити воду у провідниці. Для малюка постарше візьміть печиво, яблучко чи сухарики. Не варто щільно годувати дитини під час польоту.
5
Продумайте, чим ви будете розважати малюка під час польоту. Дітям складно сидіти довгий час на одному місці. Візьміть пару улюблених або нових іграшок, книгу. Якщо ви візьмете в салон ноутбук, можна включити дитині мультики. Ці розваги знадобляться і в разі поганої переносимості польоту. Якщо малюк відчуває неприємні відчуття, його нудить, паморочиться голова, постарайтеся його відвернути, розкажіть казку, пограйте в гру.
6
Пам'ятайте, що ваш спокій і впевненість під час польоту заспокоять малюка і зроблять вашу подорож приємним!