Як вивести звук телевізора. Як встановити звук на телевізорі.

Телевізійні динаміки, як правило, забезпечують вельми невисока якість відтворення звуку, що може бути особливо прикро при перегляді супутникових каналів. А ось штатні можливості підключення зовнішньої акустики в телевізорах реалізовані рідко. Втім, якщо є бажання, завжди можна обійтися і позаштатними можливостями.
Інструкція
1
Велика частина телевізорів, навіть найстаріші з них, мають, як правило, вихід під навушники, підключення до якого блокує висновок звуку на власні динаміки телевізора. Вихід цей може бути забезпечений будь-яким роз'ємом але в більш-менш сучасних моделях використовується зазвичай minijack. Підберіть потрібний перехідник і підключіть вихід навушників телевізора до входу вашого підсилювача або ресивера.
2
Якщо виходячи для навушників на телевізорі не спостерігається, ви можете спробувати взяти сигнал безпосередньо від динаміків телевізора. Розкрийте його корпус і знайдіть що йдуть до динаміків дроти. Уточніть їх полярність, після чого, попередньо від'єднавши їх від телевізійних динаміків, припаяйте у них подовжувачі, що закінчуються роз'ємом вашого підсилювача. Операція не надто складна або довга, однак вимагає певної уважності.
3
Якщо ж все-таки телевізор володіє можливістю виведення звуку на зовнішні пристрої (уточніть в керівництві про експлуатацію), то все стає набагато простіше - просто підключіть за допомогою аудіокабелів телевізор до підсилювача і насолоджуйтеся.