Як зробити зачіску на вечір. зачіска на вечір своїми руками.

Вас несподівано запросили в ресторан або на день народження? Ви переживаєте, що не встигнете відвідати перукарський салон? Не впадайте у відчай, вихід є! Ефектна вечірня зачіска своїми руками - це просто! Ця зачіска універсальна, тому що вона підходить всім жінкам, незалежно від довжини волосся. До того ж, вона дуже проста у виконанні, не вимагає якихось особливих навичок і великих витрат часу. Вона носить назву «Ефект мокрого волосся» і чудово виглядає в поєднанні з вечірнім туалетом.
Вам знадобиться
  • Шампунь, фен з насадкою-дифузором, що фіксують гель або пінка для волосся, гребінець з рідкими зубами, лак для волосся з блискітками, прикраси для волосся.
Інструкція
1
Отже, перше, що потрібно зробити, це гарненько вимити голову і просушити волосся феном до стану трохи зволожених. Потім приготувати насадку-дифузор для фена. Ще вам знадобиться яке-небудь косметичний засіб для укладання волосся: гель або пінка. Переважний все ж гель, так як він більш надійно фіксує волосся і дозволяє зачісці надовго зберегти свій первозданний вигляд. Отже, розподіляємо засіб для укладання на вологому волоссі, спочатку руками, а потім гребінцем з рідкими зубами
2
Наступний етап: відокремлюємо пасмо волосся, мне і скручуємо її в акуратний невелику грудочку, після чого фіксуємо дифузором і злегка підсушують. Потім акуратно беремо наступну пасмо волосся і проробляємо ті ж самі маніпуляції, що і з першою: мне, скручуємо, фіксуємо, підсушуємо. Отже - пасмо за пасмом.
3
Коли всі пасма будуть завите і підсушені, зверху по зачісці скроплюємо лаком із золотими або срібними блискітками. Для більшого ефекту зачіски волосся можна прикрасити квітами або шпильками-намистинами. Не переборщіть з елементами декорування: квітки, якщо він великий достатньо одного, шпильок зазвичай використовують не більше 5-6, в залежності від їх розміру та об'єму вашої зачіски. Гарного настрою і чудового вечора!
Корисна порада
Просушувати волосся феном краще в положенні нахиливши голову вперед, це додасть зачісці додатковий об'єм.