Як налаштувати канали на ресивері.

Супутникові ресивери представляють собою обладнання для прийому телевізійного сигналу. Відповідно, для того щоб налаштувати канали на ресівері, необхідно спочатку підключити його до телевізора.
Інструкція
1
Всі стандартні порти для підключення апаратури розташовані на задній панелі ресивера. Зазвичай він вже готовий до роботи, якщо є сигнал з антени, а до одного з відеовиходів підключений телевізор. Підключіть антенний кабель до гнізда, маркованому зазвичай як LNB in або IF Input. Підключіть телевізор до гнізда SCART або RF Out.
2
Іноді виробник вже вносить в пам'ять ресивера канали , і вам залишиться тільки ознайомитися з їх списком. Але якщо цього не відбулося і на екрані телевізора тільки повідомлення про відсутність сигналу (яке позначає, що ресивер підключений до телевізора правильно), канали доведеться налаштовувати самостійно.
3
Візьміть пульт ресивера і натисніть «Меню» (або «Установка») - з'явиться пунктирний прямокутник меню. Зверніть увагу, що необхідні вам розділи можуть мати різні назви, а саме: - «Пошук»; - «Редагувати»: - «Основна настройка»; - «Інформація».
4
При першому налаштуванні каналів система зазвичай запитує мову. Оберіть мову (російську). Якщо ваш ресівер не русифікований, вам доведеться залишити англійську. Налаштуйте й інші основні параметри. Наприклад, параметри відеосигналу і поточний час. Якщо необхідний PIN-код, введіть його (за замовчуванням - "0000").
5
Оберіть спочатку «Автоматичний пошук» каналів (більш точні налаштування ви зможете отримати, підключивши ресивер до комп'ютера через порт RS-232). Якщо на вашому ресівері не встановлені зчитувачі для смарт-карт або CI-роз'єми, виберіть опцію для пошуку тільки некодованих каналів. Зверніть увагу: пам'ять ресивера обмежена 3000 позиціями для телеканалів та 1000 - для радіомовлення. По закінченні пошуку натисніть "ОК".
6
Встановіть силу і якість сигналу за шкалами настройки, вибираючи один канал за іншим.