Як підключити камеру до телефону. Як через usb підключити веб камеру до телефону.

У тому, щоб підключити камеру до мобільного телефоном, особливого сенсу немає. Практично всі сучасні телефони вже мають вбудовану камеру (і навіть не одну). Правда буває і таке, що все ж потрібно за якихось причин під'єднати камеру до телефоном, а роз'єми не збігаються. Втім, якщо ваша камера підтримує WI-FI, проблем при з'єднанні з телефоном не виникне.
Інструкція
1
Так як інтерфейс USB підтримує 2 стандарту передачі даних і кілька типів роз'ємів, може статися так, що підключення камери до телефоном за допомогою кабелю стає неможливим тільки з цієї причини. Придбайте в цьому випадку універсальний кабель. На обох кінцях такого кабелю є роз'єми, які можна підключити до одного з 5-ти перехідників.
2
Якщо ваша камера підтримує WI-FI, то підключити її до переважної більшості сучасних телефонів не складе труднощів: вона буде розпізнавати всі наявні поблизу пристрою. Інше питання, якщо у вас виникли труднощі з налаштуванням WI-FI безпосередньо на самій камері.
3
Зберіть із складових частин, що входять в комплект поставки, бездротову антену і вкрутіть її у відповідний роз'єм камери. Зберіть підставу камери. Підключіть Ethernet-кабель (він є в комплекті поставки) до гнізда, який знаходиться в нижній частині антени. Другий кінець підключіть до одного з USB-портів комп'ютера.
4
Підключіть адаптер. Зверніть увагу на індикатор статусу (розташований на передній панелі антени): він повинен загорітися червоним кольором.
5
Вставте в інсталяційний диск в привід комп'ютера. Якщо автозапуск не спрацював, натисніть на кнопку «Пуск», потім виберіть зі списку «Виконати». Наберіть у виниклому вікні шлях (наприклад, E: ...) і натисніть «ОК».
6
Тепер у вікні виберіть мову та натисніть Start. Після того як камера буде успішно визначена програмою, виберіть зі списку ідентифікаційний номер своєї камери і натисніть Next. Введіть вручну IP-адресу, якщо програма не зуміла його розпізнати.
7
Після цього вашій камері буде присвоєно URL, перейшовши за яким ви зможете потрапити в інтерфейс пристрою і з'єднатися по WI-FI з телефоном - наприклад, для того щоб передати фотографії або відео.