Як підключити підсилювач до підсилювача.

Навіть найсучасніші акустичні системи можна вдосконалити, якщо використовувати мостове з'єднання. Таким чином можна, наприклад, підключити до системи не один, а кілька підсилювачів.
Інструкція
1
На задній панелі автомагнітоли або мікшера зазвичай є роз'єми для підключення додаткових підсилювачів. На кожному з каналів є «джек»? (1/8), промаркірований як TRS або THRU. Подібні роз'єми надають масу можливостей для комутації. При експлуатації XLR-комбінованих роз'ємів, «джек» TRS (THRU) є виходом для електронного збалансованого контуру і буде експлуатуватися як лінійний вихід для комутації інших підсилювачів.
2
Один з збалансованих виходів мікшера або автомагнітоли з'єднайте з підсилювачем через роз'єм XLR. Можна використовувати в цій якості і вхід? комбінованих роз'ємів. У цьому випадку роз'єм «RS (THRU) стане мостовим роз'ємом (аналогічним Y-кабелю), що дозволить спрямувати вхідний сигнал одного з підсилювачів на вхідні роз'єми типу« джек »,? того ж підсилювача або інших підсилювачів акустичної системи.
3
Зверніть увагу: роз'єм TRS (THRU) не можна використовувати в якості входу, так як це може призвести до перевантаження джерела сигналу і негативним чином позначитися на якості звуку.
4
Існує ряд наступних вимог, які необхідно виконувати, щоб не вивести з ладу всю акустичну систему: - підсилювачі повинні бути протифазні; - у підсилювачів повинен бути однаковий коефіцієнт усіленія.- підсилювачі повинні витримувати великий вихідний струм (до 10А); - після складання акустичної системи найкращу якість звучання налаштовується шляхом підбору номіналу резисторів в зворотного зв'язку.
5
За умови мостового з'єднання кожен з підсилювачів використовується як одноканальний, що має потужність, що дорівнює сумі потужностей 2-х (4-х) каналів.
6
Ніколи не заземлюючих один з проводів кожного з підсилювачів підключається системи, так як при мостовому з'єднанні обидва виходи є позитивними.