Як зробити пульт.

Яких тільки пультів не буває: для телевізора, комп'ютера, пральної машини. Не рідкість і універсальні пульти. Чи не хочете спробувати виготовити своїми руками пульт для фотоапарата?
Інструкція
1
Деякі моделі фотоапаратів можуть управлятися за допомогою пульта. Перед тим як виготовити такий пульт, звіртеся з інструкцією свого фотоапарата. Зазвичай він не входить в комплект поставки і коштує недешево. Буде набагато економніше виготовити його своїм руками. Діють подібні пульти за принципом спускового механізму: напівнатиснутій - фокусування на об'єкті фотографування, дожимання - спрацювання затвора.
2
Знайдіть відповідну схему в інтернеті (наприклад, на сторінці http://help-pc.mysevastopol.com/photo1.shtml) і вирушайте на радіоринок, щоб купити спеціальний штекер («мікроджек» з 4-ма контактами, діаметр кожного з яких дорівнює 2 мм). Якщо ви сумніваєтеся в тому, що штекер буде підібраний правильно, візьміть з собою на ринок фотоапарат.
3
Візьміть з якогось старого і непотрібного пристрою кнопку без фіксації положення з 2-ма контактними групами. Приберіть з неї зайві деталі і Підпаяйте резистори (на 33 або 36 К). Ця кнопка (точніше її корпус) і служитиме основою пульта.
4
Встановіть на такий пульт роз'єм «миниджек», щоб можна було підключити до нього будь подовжувач, наприклад, від аудіопристрої, який теж можна купити на радіоринку. А як кабель використовуйте будь-який не дуже жорсткий кабель довжиною близько 1 метра (не обов'язково екранований).
5
Щоб вся конструкція мала закінчений вигляд, приклейте до всіх 4-м сторонам корпусу кнопки пластинки з полістиролу (підходящих розмірів, товщиною 3 міліметри). На одну з пластинок прикріпіть гніздо роз'єму.
6
Після того як клей висохне, спиляєте зайву пластмасу за допомогою надфіля. Оклейте корпус пульта самоклеющейся плівкою із забарвленням по вашому смаку. Ніякої додаткової настройки пульт не вимагає.