Як зробити холодильник.

Термосумка або холодильник для машини не завжди по кишені тим, хто захоплюється туризмом. Втім, можна зробити сумку- холодильник , незамінну в походах і подорожах в літній сезон, причому зробити своїми руками.
Інструкція
1
Сумка- холодильник - це, по суті, звичайна сумка з вшитим усередину утеплювачем, що не пропускає ні тепло зовні, ні холод зсередини.
2
Купуйте на ринку або в магазині будматеріалів матеріали для утеплювача. Для цих цілей ідеально підійде спінений поліетилен, обклеєний фольгою. Такий матеріал зазвичай використовується як утеплювач для батарей центрального опалення та економить в зимовий період до 30% тепла. Утеплювач краще купувати товстіший (приблизно 10 міліметрів), шириною не менше 1,5 м (щоб вистачило на сумку будь-яких розмірів, залежно від ваших потреб в дорозі).
3
Купуйте для фіксації утеплювача досить широкий скотч і звичайну спортивну сумку. Втім, для першого експерименту згодиться і стара сумка.
4
Викроїте з полотна утеплювача хрестик (на зразок тих, з яких склеюються звичайні коробочки). Розрахуйте розміри хрестика так, щоб після розкрою і склеювання цю своєрідну «коробочку» можна було вільно вставити в сумку. Викрійки повинні бути по всіх сторонах матеріалу менше реальних розмірів сумки приблизно на 5-7 сантиметрів.
5
Центральний квадрат викрійки буде дном « холодильник а», бічні - його стінками, решта - кришкою. Помістіть утеплювач в сумку, фольга повинна знаходитися всередині.
6
Візьміть скотч і з'єднайте все боковини сумки з утеплювачем, склеюючи і зсередини, і зовні. Не шкодуйте скотча для надійності конструкції. Стінки сумки повинні якомога щільніше прилягати до утеплювача, для сталого термо-ефекту.