Як зробити мотодельтаплан. мотодельтаплан своїми руками.

Мрія про політ супроводжує людину з незапам'ятних часів. Сучасні технології дозволяють здійснити її кожному, хто здатний розбиратися в кресленнях і управлятися з інструментами. Зробити повноцінний літак, звичайно, домашньому майстру буде не під силу, а ось спорудити мотодельтаплан - цілком реально.
Вам знадобиться
  • - металеві труби;
  • - щільна тканина;
  • - кріпильні елементи;
  • - човновий двигун;
  • - інструменти для роботи з металом.
Інструкція
1
Усвідомте для себе конструкцію мотодельтаплан а. Традиційно він складається з трубчастого каркаса, тросової системи розтяжок, шасі, силової установки та крила. Для виготовлення мотодельтаплан а використовуйте готові креслення або замовте проект літального апарату в спеціалізованому конструкторському бюро.
2
В якості силової установки використовуйте човновий двигун, наприклад, «Вихор-30». Обладнаний кліноременним редуктором, він дозволяє отримати тягу близько 80 кгс.
3
Як прототип крила мотодельтаплан а використовуйте крило однієї з моделей спортивного дельтаплана. Відмінність крила апарату, забезпеченого силовою установкою, в тому, що збирати крило випливає з труб більшого діаметру і із збільшеною товщиною стінки. Крило виготовте в три етапи: спочатку обшивку, потім каркас, а в останню чергу здійсните остаточну збірку і доведення. При з'єднанні полотнищ крила використовуйте подвійний шов типу "зигзаг". Поверх обшивки пришити для посилення чотири шари тканини. Підсильте також задню кромку крила поверх обшивки.