Як купити автомобіль на Україні.

Вартість європейських автомобілів в Україна трохи нижче, ніж у Російській Федерації. До того ж, можна заощадити на митному депозиті в тому випадку, якщо транспортний засіб оформлено на українця і якийсь час було в його власності.
Інструкція
1
Знайдіть відповідний автомобіль на сайтах www.avtobazar.ua, www.autosite.com.ua, www.auto.meta.ua та інших. Всі вони російською мовою і з дуже простим інтерфейсом. Задайте потрібні параметри в рядку пошуку, і оголошення, які підходять під опис, відкриються на окремій сторінці. Не забудьте вказати рік випуску і приблизну вартість машини, щоб відразу відсіяти невигідні пропозиції.
2
Зв'яжіться з власниками автомобілів для уточнення деталей. Намагайтеся вибирати машини, що знаходяться в одному місті. Так ви зможете оглянути максимальну кількість транспортних засобів.
3
Уточніть наявність документів, необхідних для проходження автомобілем російської митниці. Це: - свідоцтво про реєстрацію машини, видане за два роки до продажу. Це дозволить вам уникнути сплати митного депозиту; - сертифікат відповідності екологічному класу Євро-4. На його підставі митні органи Російської Федерації оформляють паспорт транспортного засобу (ПТС).
4
Складіть список адрес і телефонів і вирушайте на Україну. Домовтеся з продавцями авто про те, щоб хто-небудь з них вас зустрів. Замовте готель або апартаменти. Зробити це можна за допомогою сайту www.arendaua.com.ua або www.mini-hotel.kiev.ua. Там же можна замовити трансфер з аеропорту або ж/д вокзалу, якщо вас ні хто не чекатиме.
5
Оглядаючи автомобілі, зверніть увагу на стан кузова і салону, ходові характеристики і т.д. Прозондуйте приладом для перевірки лакофарбового покриття крила і капот машини. Він покаже вам, чи були колір деталей змінений. А це означає, що транспортний засіб побувало в аварії.
6
Укладіть договір купівлі-продажу, візьміть комплект документів на автомобіль, і ви можете перетинати російсько-український кордон. Пам'ятайте про те, що ви повинні мати діючий закордонний паспорт або російський з вкладишем про громадянство. Інакше вас просто не впустять на Батьківщину.