Як відправити фото з телефону.

Сучасні стільникові телефони мають, як правило, стерпного якості фотокамерами, що дозволяють проводити знімки на рівні цілком задовільною "мильниці". Проте зробити фотографію - ще півсправи, нею ще треба поділитися з оточуючими. Для цього також винайдений ряд інструментів.
Інструкція
1
Якщо той, кому ви хотіли б зрадити фотографію, знаходиться поруч з вами, можна використовувати протокол передачі файлів Bluetooth, вбудований в більшість телефонів (але не в усі, навіть найсучасніші). Просто встановіть зв'язок між пристроями і передайте файл фотографії.
2
Якщо передати файл по Bluetooth не представляється можливим, ви можете відправити вашу фотографію в повідомленні формату MMS на номер одержувача. Для цього у вас і у нього повинна бути налаштована служба MMS.
3
Можна вийти з телефону в інтернет і переслати файл фотографії по електронній пошті. Врахуйте, що це займе якийсь час і деякі засоби (як, втім, і MMS). Якщо ж телефон знаходиться в зоні дії безкоштовної мережі Wi-Fi, то тоді навпаки - операція буде швидкою та безкоштовною. Тільки не переплутайте канали, по яких ваш телефон виходить в інтернет.