Як дивитися відео з флешки на телевізорі. Як підключити usb до старого телевізору.

Відеоролики і фільми все частіше поширюються в цифровому форматі. Однак переглянути цифровий контент іноді буває проблематично. Щоб відтворити відео, що зберігається на флешці, телевізор повинен бути з вбудованим USB-портом і встановленими кодеками. Або буде потрібно підключити до телевізора спеціальний пристрій для програвання файлів з флеш-накопичувача.
Вам знадобиться
  • Телевізор з вбудованим USB-портом або USB медіа-плеєр
Інструкція
1
Вставте флешку в USB-роз'єм на телевізорі. Слот USB зазвичай розташований на задній панелі телевізора і нічим не відрізняється від USB-слота на комп'ютері. Переконайтеся, що флешка повністю підключена до телевізора, оскільки через поганий з'єднання телевізор не зможе відкрити накопичувач.
2
Увімкніть телевізор і виберіть вхід USB. Телевізори з кількома варіантами підключення, такими як HDMI і VGA, мають різні варіанти входу, які дозволять з легкістю перемикатися між підключеними пристроями. Вміст USB-накопичувача не буде відображатися, якщо на телевізорі немає входу USB. Для підключення флешки до такого телевізору перейдіть до наступного кроку.
3
Купіть USB медіа-плеєр для телевізора, наприклад, Western Digital TV Live Hub, NBox TV Media Player або CVJI-E50 SD Card + USB Media Player for TV.
4
Підключіть кабель живлення до USB медіа-плеєру, а інший кінець шнура в розетку. Підключіть медіа-плеєр до телевізора за допомогою доданого композитного або компонентного кабелю або за допомогою окремо придбаного HDMI-кабелю.
5
Вставте флешку з відеофайлами в USB-порт медіа-плеєра.
6
Увімкніть телевізор і перемкніть на вхід, який використовується для підключення медіа-плеєра. Використовуйте пульт дистанційного керування для переходу до розділу «Відео» або «Фільми» (в залежності від пристрою) та натисніть кнопку Enter, щоб подивитися список відеофайлів.
7
За допомогою клавіш зі стрілками перейдіть відеофайлів. Виділіть відеофайл, який потрібно переглянути, і натисніть Enter на пульті, щоб почати відтворення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u7PYH05SvjE
Корисна порада
В якості медіа-плеєра можна також використовувати DVD-плеєр із вбудованим USB-портом.