Як зайти в особистий кабінет на сайті.

На багатьох сайтах, щоб отримати доступ до додаткових привілеїв, необхідно пройти процедуру реєстрації. По її завершенні ви отримаєте ідентифікаційні дані, які дозволять вам входити в особистий кабінет на сайті.
Вам знадобиться
  • - аккаунт на сайті;
  • - браузер;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Пройдіть по потрібному інтернет-адресою і огляньте головну сторінку сайту. Найчастіше вхід в особистий кабінет знаходиться в її верхній частині. Стандартна форма входу має мінімум два поля введення тексту. У верхньому полі ви повинні ввести ім'я користувача або електронну пошту. Нижнє поле призначене для пароля. Під ним або поруч з ним розташовується кнопка, яка зазвичай називається «Вхід» або Login. Натисніть на неї. Якщо введені дані правильні, сайт перенаправить вас в особистий кабінет .
2
Якщо після перерахованих дій увійти в особистий кабінет не вдалося, перевірте розкладку клавіатури. Поміняйте російську мову на англійську за допомогою гарячих клавіш або значка, розташованого поряд з треєм. Також перевірте індикатор Caps Lock на клавіатурі.
3
Деякі власники сайтів ускладнюють процедуру входу в особистий кабінет додаванням капчи. Стандартна капча - це картинка з набором символів, які необхідно ввести у відповідне поле. Встановлення капчи призначено для захисту особистого кабінет а від автоматичних програм, що заходять на сайт під виглядом людини.
4
Якщо ви зайшли на сторінку входу, але весь текст на сайті перетворився на незрозумілі символи, вам слід змінити кодування. Натисніть пункт «Вид» в основному меню браузера і наведіть миша на напис «Кодування». З'явиться меню, що випадає з варіантами кодування. Активуйте по черзі різні значення до тих пір, поки текст не прийме нормальний вигляд.
5
Якщо сторінка або весь сайт відображається некоректно, спробуйте змінити браузер. Багато сайтів рекомендують використовувати для входу такі програми, як Mozilla Firefox і Opera.
6
Також ви можете зіткнутися з тим, що на головній сторінці сайту відсутня не тільки форма для введення логіна і пароля, а й посилання на особистий кабінет . У цій ситуації спробуйте приписати в адресному рядку до назви сайту одну з наступних комбінацій символів. Наприкінці домену сайту можна дописати/login.php,/login.html,/cabinet, а на початку надрукувати комбінації stat, lk і cabinet, відокремлені від домену точкою.