Як передати фото поштою. Як передати картинку на пошту.

Електронна пошта - зручний сервіс для спілкування та обміну різною інформацією. Вам не терпиться показати своїм близьким фотографії зі своєї відпустки? Відправте їх на електронну поштову скриньку.
Інструкція
1
Авторизируйтесь в системі та натисніть кнопку «Написати листа». Перед вами відкриється тіло листа. Заповніть обов'язкову графу - адресу одержувача. Ви можете ввести поштову адресу на клавіатурі або вибрати його з адресної книги, натиснувши на кнопку «Кому». Ви можете надіслати листа декільком адресатам одночасно, записуючи їх адреси через кому.
2
Заповніть графу «Тема», якщо вважаєте це за потрібне. Ви також можете помітити лист як важливе, натиснувши на відповідну кнопку.
3
Знайдіть кнопку «Прикріпити файл». Вона знаходиться над вікном для введення основного тексту листа. Натисніть на неї, і перед вами відкриється шлях до вмісту вашого комп'ютера. Введіть адресу папки, в якій знаходиться фотографія для відправки, або відкривайте відповідні папку вручну - перед вами всі жорсткі диски, «Мої документи» і «Робочий стіл».
4
Вибравши потрібне зображення для відправки, натисніть на нього лівою кнопкою миші і у відкритому діалоговому вікні натисніть кнопку «Відкрити». В цей час ви потрапите знову на свою поштову скриньку, в вікно створення листа. Назва обраної вами фотографії буде видно в рядку для відправки.
5
В залежності від налаштувань вашої поштової скриньки вам може знадобиться підтвердити відправку зображення, натиснувши кнопку «ОК» поруч з «Прикріпити».
6
По електронній пошті Ви можете відправляти зображення форматів *.jpg", * .bmp, *.gif"та ін. До одного листа можуть додаватися до 50 фотографій або інших мультимедійних файлів, розмір кожного з яких не перевищує 1 Гб. Пам'ятайте, що чим більше розмір прикріплюватися файлу, тим повільніше він буде завантажуватися в ваш лист.
7
Напишіть текст листа, якщо це необхідно. Натисніть кнопку «Відправити».
8
Якщо ви відправляєте багато фотографій, не витрачайте час на те, щоб приєднувати їх по одній. Створіть загальну папку, внесіть в неї фотографії і приєднайте всю папку до листа. Це значно заощадить час при відправці листа і при скачуванні фотографій одержувачем.