Як встановити принтер з інтернету.

Щоб принтер заробив, він повинен бути не тільки фізично підключений до комп'ютера і до мережі. Для його функціонування буде потрібно установка драйвера, відповідного моделі принтер а. З певних причин інсталяційний диск може бути відсутнім, але це не привід упаковувати принтер назад у коробку. Встановити драйвер до принтер у можна з інтернету.
Інструкція
1
Визначте модель принтер а. Дані відомості містяться в документації, що додається до обладнання. Також необхідна маркування зазвичай наноситься на корпус самого принтер а. На початку назви вказується фірма-виробник устаткування, потім модель, а на завершення - серія. Запишіть або запам'ятаєте їх.
2
Запустіть браузер і знайдіть офіційний сайт виробника устаткування. Приміром, щоб встановити драйвер до принтер у HP LaserJet 1005, зайдіть на сайт Hewlett Packard, перейдіть в розділ «Підтримка та драйвери» (Support & Drivers) і виберіть розділ «Драйвери та ПО» (Drivers & Software). У порожньому полі введіть назву принтер а, вказавши його модель і серію (LaserJet 1005), натисніть кнопку «Пошук» (Surch).
3
Дочекайтеся, поки сформується список знайдених відповідностей. Виберіть зі списку підходящий пункт. За запитом «laserjet 1005» було знайдено три збіги - два з них - драйвери до звичайного принтер у, одне - у багатофункціональне. Натисніть на посилання-строчку з потрібним назвою, щоб перейти на наступну сторінку.
4
На сторінці, вкажіть свою операційну систему. Щоб уточнити версію операційної системи, клікніть з робочого столу правою кнопкою миші по іконці «Мій комп'ютер», у випадаючому меню виберіть пункт "Властивості". Інформація про систему міститься на вкладці «Загальні». Виберіть на сторінці сайту з випадаючого меню версію системи, встановленої на вашому комп'ютері, і натисніть кнопку «Далі» (Next).
5
Із запропонованого списку виберіть пункт «Драйвер - ПО для установки пристроїв» (Driver - Product Installation Software) і клацніть по ньому лівою кнопкою миші для переходу на сторінку завантаження драйвера. На сторінці, натисніть на кнопку "Завантаження" (Download), вкажіть директорію для збереження файлу, дочекайтеся, поки завершиться завантаження.
6
Як правило, драйвери зараз встановлюються автоматично. Перейдіть в папку з щойно завантаженим файлом і виберіть іконку «Setup.exe» або «Install.exe». Слідуючи інструкціям, встановіть драйвер на свій комп'ютер. Якщо ви не до кінця впевнені в тому, що робите, що не міняйте директорію для установки драйвера, просто натискайте кнопку "Далі". Після установки драйвера запустіть «Майстер установки принтер а» та дотримуйтеся покрокової інструкції установника.