Як виправити беди.

Операція відновлення пошкоджених секторів диска (бедов) може бути здійснена з використанням стандартних інструментів операційної системи Microsoft Windows без залучення додаткового програмного забезпечення сторонніх розробників.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Комп'ютер» для ініціалізації операції пошуку та виправлення пошкоджених секторів жорсткого диска вбудованою службової програми пошуку помилок Microsoft WIndows.
2
Викличте контекстне меню диска, що підлягає перевірці, кліком правої кнопки миші і перейдіть в пункт «Властивості».
3
Перейдіть на вкладку «Сервіс» в діалоговому вікні та натисніть кнопку «Виконати перевірку» в розділі «Перевірка диска».
4
Підтвердіть виконання команди введенням пароля адміністратора комп'ютера у вікні запиту і вкажіть параметр «Автоматично виправляти системні помилки» для застосування обраних змін.
5
Виберіть параметр «Перевіряти і відновлювати пошкоджені сектори» для виконання операції сканування та виправлення фізичних помилок на вибраному диску.
6
Натисніть кнопку «Запуск» для підтвердження виконання команди.
7
Використовуйте консоль відновлення Windows для альтернативного способу відновлення пошкоджених секторів (бедов) жорсткого диска.
8
Вкажіть «Консоль відновлення» в меню параметрів завантаження при проведенні перезавантаження системи і виберіть необхідну установку (при можливості множинних завантажень).
9
Введіть пароль адміністратора комп'ютера у відповідне поле при появі вікна запиту.
10
Ведіть в поле командного рядка консолі відновлення таке значення: chkdsk ім'я_диска/p/r, де/p - повна перевірка вибраного диска і виправлення знайдених фізичних помилок,/r - пошук пошкоджених секторів вибраного диска і відновлення даних, доступних для читання. Потім натисніть клавішу Enter для підтвердження виконання команди.
11
Виконайте перезавантаження комп'ютера для застосування обраних змін.
Зверніть увагу
Вказівка команди chkdsk без параметрів виводить відомості про стан вибраного диска.
Корисна порада
Вибір параметра «Автоматично виправляти системні помилки» викликає поява діалогового вікна з пропозицією відкласти перевірку диска до моменту наступного перезапуску системи.