Як відрізнити норку.

Носкість є головною якістю будь-якого хутряного вироби. Норка - унікальний хутро. Мало того, що вона дуже шкарпетках, норка ще і незвичайно красива і витончена. Якісна шубка з цього хутра буде радувати і гріти вас десять і навіть більше сезонів. Однак, купуючи норку , слід бути обережними, щоб не купити підробку. А як відрізнити справжню норку ?
Інструкція
1
Купуйте хутряні вироби тільки в салоні або магазині. При сучасних способах обробки і стрижки хутра, тільки там, в примірочної, ви зможете ретельно оглянути й помацати шубку, оцінити якість обробки хутра і швів, перевірити стійкість забарвлення.
2
Пам'ятайте хутро в руках. У норки він досить жорсткий, але не колючий. Якщо хутро дуже м'який, то це, швидше за все, фарбований кролик, якого часто видають за норку . Підробку з бабака видасть колючий хутро.
3
Порівняйте довжини остьового волосків хутра. У норки вони рівної величини. Хутро бабака дуже схожий на норковий, але остевиє волоски у нього різної довжини.
4
Оцініть пластичність хутра. У норки хутро пружний і відразу ж повертає свою форму. Якщо ж хутро не пластичний, жорсткий і стовбурчиться, то замість норки вам намагаються продати виріб з тарбагана - монгольського бабака. На таку підробку цілком можна нарватися, купуючи шубу «Made in China».
5
Крім підробок з дешевого хутра, існує небезпека купити норку більш низького, ніж заявлено, якості. Огляньте мездру - зворотну сторону шкурки. За дорогу чорну норку з фіолетовим або синім відливом, можуть видавати більш дешевий перефарбований хутро. Якщо хутро не перефарбовували, то міздря буде світла.
6
Розсуньте хутро і подивіться на підпушок. Іноді за дорогу канадську норку видають хутро більш низького сорту, який має рідкісний підпушок. Якщо міздря просвічує, то цей хутро не має нічого спільного з канадською норкою.
7
Будьте уважні, купуючи шубу. Пам'ятайте, що хутро не повинен обсипатися, а шви - прощупується. Крім виду хутра, вас можуть обдурити і продати виріб не тієї країни-виробника, на яку ви розраховували. Огляньте шубу на предмет фірмових лейблів і малюнків на підкладці. Природно, якщо вони виглядають пришитими недбало або у вас виникли сумніви в їх справжності, то купувати таке хутряний виріб не варто.