Як поміняти повітряний фільтр на Ford Focus. Як поміняти фільтр повітряний.

Для того щоб будь-який автомобіль, в тому числі Ford Focus, нормально працював, йому потрібно регулярне технічне обслуговування. Заміна повітряного фільтра є однією з його невід'ємних процедур. Якщо цього не зробити, в суміш надходитиме занадто мало повітря, що призведе до падіння потужності і перевитрати палива, а частинки пилу будуть сприяти швидкому зносу двигуна.
Вам знадобиться
  • Новий повітряний фільтр, ключі, викрутка
Інструкція
1
Вимкніть двигун Ford Focus. Підніміть капот автомобіля. Під капотом розташована велика пластикова коробка, від якої відходить пластикова трубка великого діаметру. В деяких випадках ця трубка може бути гофрованої. Вона повинна вести до дросельної частини двигуна, подаючи повітря для наступного його змішування з паливом.
2
Кришку тримають спеціальні засувки, які відкиньте, звільнивши кришку. Робити це потрібно, не докладаючи зайвих зусиль. Якщо засувка заклинила, акуратно подденьте її викруткою. На деяких моделях кришка повітряного фільтра тримається не на засувках, на болтах. В цьому випадку підберіть потрібний ключ і відкрутіть їх. В деяких випадках може знадобитися викрутка. Звільнивши кришку, відведіть її вверх або в сторону, при цьому не пошкодите дроти, шланги та інші комунікації, які оточують кришку і коробку, в якій розташований повітряний фільтр.
3
Акуратно вийміть старий фільтр, який може бути дуже забруднених. Не потрібно витрушувати його, просто акуратно відкладіть в сторону, а краще упакуйте в герметичний пакет. Очистіть нижню частину корпуса повітряного фільтра від скопилася в ній пилу і бруду, якщо цього не зробити, то вона буде сильно забруднювати новий фільтр, і він прослужить набагато менше, ніж йому належить. Добре для цього підійде компресор для накачування шин, що подає стиснене повітря.
4
Встановіть новий фільтр. При його покупці обов'язково переконайтеся, що він рекомендується компанією-виробником для установки саме на моделі Форд Фокус. Якщо є така можливість, краще встановити так звану оригінальну запчастину, яка напевно має потрібний ресурс і очищає подається в двигун повітря до потрібних кондицій. Після установки встановіть верхню кришку, переконавшись в правильності та герметичності її установки.