Як прибрати задній фон у відео. after effects Як прибрати білий.

Видалення фону є досить часто виконуваної операцією як при обробці фото, так і при роботі з відеоматеріалами. Основна відмінність полягає в тому, що при роботі з відео ви маєте справу не з одним зображенням, а з послідовністю кадрів, які відрізняються один від одного.
Вам знадобиться
  • - програма Adobe After Effects.
Інструкція
1
Імпортуйте відео, з якого ви збираєтеся видалити фон, в After Effects. Для цього виберіть опцію File команди Import меню File. Виберіть файл для обробки у вікні, і клацніть по кнопці «Відкрити». За допомогою мишки перетягніть імпортований файл в палітру Timeline.
2
Якщо об'єкт, який вас цікавить, знятий на рівномірно освітленому зеленому тлі, видаліть фон за допомогою ефекту Color Key. Для того щоб це зробити, знайдіть потрібний ефект у групі Keying палітри Effects & Presets. Для швидкого пошуку введіть повна назва ефекту або слово color в пошуковий рядок у верхній частині палітри. Перетягніть значок ефекту на оброблюване відео в палітрі Timeline.
3
Налаштуйте параметри кеінг. Для цього в палітрі Effect Controls клацніть по зображенню піпетки і вкажіть за допомогою цього інструменту колір, який ви збираєтеся видалити з відео. Якщо фон зник не повністю, збільште значення параметра Color Tolerance.Для більш тонкої настройки скористайтеся параметрами Edge Thin і Edge Feather. Збільшення значення першого параметра змусить зникнути деяку кількість пікселів по краях залишився видимим зображення, а збільшення значення другого параметра створить деяку кількість напівпрозорих пікселів по краях зображення. Це досить зручно, якщо краї об'єкта переднього плану після кеінг виявилися занадто різкими, але не варто дуже старатися з цим параметром. Збільшивши значення Edge Feather, ви ризикуєте отримати мерехтливий ореол напівпрозорих пікселів навколо зображення.
4
Підкладіть під відео фон і подивіться на результат. Для цього імпортуйте файл з фоном або створіть новий шар, вибравши опцію Solid команди New меню Layer. У вікні, виберіть колір фону і клацніть по кнопці ОК. Перемістіть шар з фоном під шар з ефектом за допомогою миші. Розпочніть відтворення відео за допомогою клавіші «Пропуск».
5
Якщо вас влаштовує результат застосування ефекту, імпортуйте в програму фон, на який ви збираєтеся накладати відео або збережіть файл з альфа-каналом, якщо ви збираєтеся працювати з ним в іншому редакторі. Для цього скористайтеся командою Add to Render Queue з меню Composition. У палітрі Render Queue клікніть по напису Lossless праворуч від пункту Output Module. У вікні налаштувань виводу виберіть із списку Channels канал RGB + Alpha. Якщо ви збираєтеся виводити відео зі звуком, поставте галочку в чекбоксі Audio Output.
6
Клацніть по напису праворуч від поля Output to і вкажіть папку, в яку буде збережено оброблене відео. Клацніть по кнопці Render і дочекайтеся завершення обробки файлу.