Як вибрати будильник. hexyst xfcs викинув бутільнік.

Будильники супроводжують людину зі шкільної лави і до самої пенсії, регулярно викликаючи бурю обурення і ненависті вранці. Зараз для цієї мети багатьом служать мобільні телефони, але якщо ви вирішили придбати собі справжній механічний будильник, необхідно дотримуватись деяких правил.
Інструкція
1
Якщо ви шукайте справжній механічний будильник, будьте готові до того, що його ціна буде суттєво відрізнятися від вартості звичайних кварцових годин. Механічні будильники - це класика жанру. Вони вимагають постійного заводу, дуже голосно цокає і можуть злегка відставати, якщо ви забудете подзавесті їх в потрібний час. Саме тому, перш ніж зважитися на таку покупку, слід дуже добре подумати. Зламатися або перегоріти механіка може тільки в якому-небудь дуже екстреному випадку, зате такий годинник досить чутливі до ударів і падінь. Якщо все це вас не зупиняє і рішення прийнято, можна вибирати вподобану модель.
2
Перше, на що слід звернути увагу, - коліщатка або ключики для заводу. Оскільки користуватися ними вам належить щодня, переконайтеся в тому, що вони зручні для пальців, не надто тугі і повертаються легко і плавно. Під час покупки продавець зазвичай заводить годинник на кілька оборотів, попросіть дозволу зробити це самостійно. Якщо відчуєте, що пружина провертається нерівномірно або відразу ж йде дуже туго, хоча годинник коштує, краще вибрати іншу модель. Часто в механічному годиннику є окремий заводний механізм для самого будильника. Переконайтеся в тому, що можете відрізнити один від одного два цих коліщатка. Це може здатися дивним, але більшість людей плутають однакові коліщатка і помилково заводять не те, що їм потрібно.
3
Раз вже зайшла мова про те, що механічний будильник краще не упускати, не зайвим буде продумати його дизайн і конструкцію. Виробники годинників випускають дуже цікаві за формою моделі, які можуть бути справжньою окрасою вашої кімнати, але, на жаль, абсолютно нестійкі. Якщо не хочете викинути на вітер купу грошей і збирати осколки від вашого будильника вже наступного дня, вибирайте моделі, які міцно стоять і не розгойдуються.
Зверніть увагу
При покупці будильника, як і будь-яких інших годин, обов'язково вимагайте гарантійний талон і просите перевірити роботу вашої покупки прямо в магазині. Переконайтеся, що служба ремонту не розташована на іншому кінці міста.
Корисна порада
Звук, з яким будильник буде звіщати про початок нового дня, необхідно прослухати ще в магазині. Часто абсолютно чарівні годинничок можуть перетворюватися під час бою в справжніх монстрів. Ви ж не хочете заробити собі нервовий тик або посваритися з сусідами через будильника?