Як завести нову поштову скриньку.

Ще кілька десятків років тому під терміном пошта малося на увазі будівлю, кореспонденція або організація. Лист - написане від руки або надруковане на машинці послання на папері. Зараз до цих визначень додалися поняття електронної пошти та електронного повідомлення. Завести електронну поштову ящик простіше, ніж звичайний. Вибір великий, поштових сервісів багато. Одні з найпопулярніших - yandex.ru, gmail.com, mail.ru.
Інструкція
1
Yandex.ru - існує з 2000р. Безкоштовний, зручний, володіє захистом від вірусів і спаму. Для того щоб зареєструватися, перейдіть на yandex.ru. Зліва під вивіскою «Яндекс - знайдеться все» натисніть «Завести поштову ящик ». На сторінці, яка відкрилася, вам пропонують пройти реєстрацію. Вона складається з двох кроків. Перший - введіть прізвище та ім'я (радять вводити справжні дані). На третьому рядку напишіть логін - ім'я поштової ящик а. Придумайте його самі або скористайтеся підказкою. Натисніть внизу кнопку «Далі» .Перед вами крок другий. Придумайте і підтвердіть пароль від 6 до 20 латинських букв і цифр. Нижче потрібно ввести секретний питання і відповідь для відновлення пароля, якщо раптом ви його втратите. Наступні два рядки - запасний e-mail і номер мобільного телефону. Ці два пункти також потрібні для відновлення втраченого пароля, але вони необов'язкові. Ще нижче зліва ви побачите символи на картинці у вигляді поштової марки. Їх треба ввести в віконце праворуч в цьому ж рядку. Поставте прапорець «Я приймаю умови угоди користувача» і натисніть останню кнопку «Зареєструвати». Приймайте вітання, реєстрація успішно завершена.
2
Gmail.com - існує з 2004р. Характерний прекрасної антиспам-захистом, великою місткістю і чудовим барвистим оформленням. Для реєстрації зайдіть на gmail.com і натисніть Gmail. Кнопка розташовується верхньому рядку над різнобарвною написом Google. У правому верхньому куті натисніть на червону напис «Створити акаунт». У який з'явився блоці реєстрації введіть свої дані. Напишіть ім'я та прізвище, придумайте логін. Двічі введіть пароль. Задайте секретне питання і дайте відповідь на нього. Далі можете вказати контактний e-mail, країну і дату народження. Введіть символи на картинці і натисніть на кнопку «Я приймаю умови. Створіть мій акаунт ». Вас вітають. Ви успішно зареєструвалися.
3
Mail.ru - почав працювати з 1998 року. Всі повідомлення перевіряються антивірусом, ведеться боротьба зі спамом і спамерами. Надійно захищає введені вами дані. Обсяг поштового ящик а неогранічен.Перейдіте на mail.ru і натисніть яскраву кнопку зеленого кольору «Створити пошту». У вікні, заповніть реєстраційну анкету. Обов'язкові поля - прізвище, ім'я, дата народження і стать. Можете вказати своє місто. Далі придумайте ім'я для свого нового поштового ящик а (логін), задайте пароль і підтвердіть его.Виберіте спосіб для відновлення пароля. Введіть номер мобільного телефону. Якщо у вас немає телефону - натисніть на відповідну синю напис. У з'явилися додаткових рядках виберіть секретне питання і дайте на нього відповідь. За бажанням вкажіть додатковий e-mail і натисніть зелену кнопку «Зареєструватися». Якщо все зробили правильно, то повинна з'явитися картинка з кодом. Введіть код і натисніть «Готово». Користуйтеся новим електронним ящик ом!