Як позбутися від гребінки.

Ефект « гребінки » виникає в результаті некоректного виведення чересстрочного відео на монітор з прогресивною розгорткою. Справитися з цією проблемою можна, застосувавши до відео фільтр Deinterlace, який є в багатьох відеоредакторах і програмах-конвертерах.
Вам знадобиться
  • - програма VirtualDub.
Інструкція
1
Завантажте відео в програму VirtualDub за допомогою команди Open video file, самої верхньої в меню File. Якщо вам звичніше користуватися клавіатурними скороченнями, натисніть сполучення Ctrl + O.
2
Застосуйте до відкритого файлу фільтр Deinterlace. Для цього відкрийте вікно фільтрів, що застосовуються до файлу, командою Filters з меню Video. Клацніть Add і виберіть зі списку фільтр Deinterlace. Клацніть по кнопці ОК. Виберіть один із запропонованих режимів дєїнтерлейсинга. У режимі Blend fields together інформація з парного і непарного поля змішується, що дає на виході злегка розмите відео того ж розміру, що й исходник. Зазвичай цей режим є рекомендованим. Результат застосування фільтра ви можете поспостерігати в правому вікні програми після того, як натиснете на кнопку ОК у вікні налаштувань режиму дєїнтерлейсинга і у вікні фільтрів.
3
Увімкніть перегляд відео з застосованим до нього фільтром командою Preview filtered з меню File або клавішею Enter. Якщо результат дентерлейсінга вас не влаштовує, відкрийте вікно застосовуваних фільтрів і натисніть кнопку Configure. У вікні режимів виберіть будь-який інший режим обробки полів і подивіться на результат.
4
Якщо в результаті застосування фільтра зображення здається вам занадто розмитим, спробуйте застосувати до нього фільтр Sharpen. Щоб це зробити, викличте вікно фільтрів, клікніть по кнопці Add і виберіть Sharpen зі списку фільтрів. Клацніть по кнопці ОК і налаштуйте ступінь застосування фільтра за допомогою повзунка. Після закінчення настройки натисніть ОК. Параметри будь-якого з двох застосованих фільтрів ви можете переналаштувати, виділивши потрібний у вікні застосованих фільтрів і натиснувши на кнопку Configure.
5
Якщо результат застосування фільтрів вас цілком влаштовує, збережіть відредаговане відео командою Save old format AVI з меню File. Вкажіть місце на диску комп'ютера, куди буде зберігатися відредагований файл, введіть ім'я відео і натисніть кнопку «Зберегти».