Як налаштувати голосовий зв'язок.

Голосова зв'язок робить електронні ігри ефективніше і цікавіше. Щоб її налаштувати, необхідна наявність звукової карти в комп'ютері, додатковий софт, гарнітура (навушники і мікрофон). Якщо у вас немає мікрофона, все одно встановіть голосову зв'язок - ви будете чути інших, а це додасть азарту в грі.
Інструкція
1
Для голосового зв'язку в грі можете використовувати програму TeamSpeak. Це фактично мережевий телефон, але за рахунок його стабільності роботи, мінімуму необхідних ресурсів і мінімального ТS користується попитом. Встановіть програму TeamSpeak і патч для неї. Обидва ці файлу скопіюйте в кореневу папку для програми TeamSpeak (C: Program FilesTeamSpeak Client). Дозвольте системі виконати перезапис вже існуючих файлів. Виконавши дані дії, ви встановите програму для голосового зв'язку. Зробіть її настройку.
2
Запустіть програму. Для цього натисніть Connection, потім Loop Back Test. У даному режимі TS підключиться як би сам до себе, і ви будете слухати самі себе але з деякою тимчасовою затримкою. Даний режим зручний для налаштувань. Далі натисніть на закладку Settings.
3
Вимкніть Voice Activation (це голосова активація) і призначте кнопку, при натисканні на яку у вас буде відбуватися передача. Переставте галочку з Voice activation на команду Push key, потім натисніть Set key або іншу будь-яку зручну для вас кнопку, якою ви не користуєтеся в грі (припустимо, кнопку D). Натисніть на кнопку D і в мікрофон що-небудь скажіть. У відповідь ви повинні почути свій голос.
4
Потім налаштуйте звучання на свій розсуд. Можна поставити галочку на Voice Normalization, а бігунок Send Settings поставити на 3-у позицію ліворуч, Output Settings достатньо поставити на 7-й позицію праворуч. Всі ці налаштування будуть залежати від ваших навушників і мікрофону. Не варто використовувати настільні динаміки і окремий мікрофон, тому що під час розмови будуть сторонні шуми і луна, що не дуже зручно.
5
Підключіться до сервера. Для цього натисніть Connection, а потім команду Connect to Server. Введіть ваш нік в діалоговому вікні в полі Player Name. Нік краще використовуйте той же, що і в грі.
6
В поле Server ви повинні ввести 83.102.237.229 або ts.corbina.net, пароль для входу на сервер - 1. Далі натисніть на команду Connect, і ви повинні підключиться до сервера. Підключіться до тій кімнаті, де ви будете спілкуватися. Для цього клацніть мишкою на кімнати, які пропонують.
Зверніть увагу
Програму TeamSpeak ви можете використовувати не тільки під час гри а й просто для спілкування.