Як писати характеристику на студента-практиканта. Характеристика на студента що проходив практику в школі.

На багатьох підприємствах країни проходять практику студенти того чи іншого навчального закладу. Як правило, за ними закріплюється керівник, який повинен по закінченні виробничої практики дати характеристики майбутнім фахівцям. Яка інформація має міститися в даному документі?
Інструкція
1
Ви повинні написати характеристику на фірмовому бланку свого підприємства. Якщо немає такого, то тоді обов'язково вкажіть реквізити організації, тобто її повна назва, юридична адреса, контактні телефони, банківські реквізити, адреса електронної пошти. Всю цю інформацію пишіть на аркуші паперу вгорі (оформляєте шапку).
2
Потім вкажіть прізвище, ім'я, по батькові студента, термін проходження практики (з якого по яке число, місяць, рік), в якому підрозділі або відділі підприємства набував практичні навички даний практикант.
3
Потім переходите до основної частини характеристики. Перерахуйте всі види робіт, в яких брав участь студент-практикант. Відзначте поставлені завдання, з якими ваш підопічний успішно впорався. Врахуйте, що вся виконувана робота під час практики (функціональні обов'язки) обов'язково повинна бути пов'язана з купується студентом спеціальністю і відповідати методичним вказівкам по проходженню стажування.
4
Також можете написати про професійні та особисті якості студента (наприклад, акуратність, відповідальність, ініціативність, підприємливість і т.п.), які він проявив під час роботи і при спілкуванні з колективом.
5
Обов'язково підведіть підсумок роботи практиканта. Напишіть про те, як показав себе студент під час проходження практики, і виставите оцінку. Наприклад, Іванов І.І. показав себе виконавчим і дисциплінованим працівником, всі завдання виконував якісно і у відведений термін. Рекомендована оцінка - «відмінно».
6
У заключній частині характеристики поставте дату, вкажіть свої дані: П.І.Б., посада, контактний телефон. Не забудьте розписатися і поставити печатку організації.
Корисна порада
Якщо ви не є керівником підприємства або відділу, то на характеристиці повинна бути ще підпис вашого безпосереднього начальника.