Сонливість: Як перемогти проблему.

Багато людей відчувають стан, коли їх долає сонливість . Найчастіше це трапляється вранці або ж після обідньої перерви. Очі закриваються, а у всьому тілі присутній слабкість. Однак існують кілька вже перевірених способів прогнати сон.
Вам знадобиться
  • - Натуральна кава;
  • - екстракт женьшеню або китайського лимонника;
  • - лавандова, лимонне або жасминове ефірні масла.
Інструкція
1
Прийміть натуральна кава. Це дуже старий, але дуже дієвий спосіб. Приготуйте напій тільки тоді, коли будете його приймати. Не принесе результатів кави, розігрітий в кавнику. Крім того, не приймайте для такої мети розчинний напій, він теж не принесе результатів. Не їжте при цьому яку-небудь випічку.
2
Якщо ж вам протипоказаний кави з причин, пов'язаних зі здоров'ям, випивайте екстракт женьшеню або китайського лимонника. Для цього розведіть 20 крапель екстракту з 1 столовою ложкою води.
3
Виконуйте фізичні вправи. Не обов'язково стрибати і бігати, просто кілька разів присядьте і виконайте пару розворотів тілом. Якщо вам цього не дозволяє зробити навколишній простір, то розітріть долоні так, щоб в них відчувалося тепло, далі розітріть долонями вуха, щоки і верхівку голови круговими рухами. Якщо зможете, розітріть область шиї (ззаду) і передпліч.
4
Вийдіть на вулицю або на балкон і вдихніть на повні груди свіже повітря, особливо ефективний підбадьорливий морозне повітря, який здатний розбудити кожну клітинку вашого організму.
5
Змініть вид діяльності. Саме монотонна робота призводить в той чи інший час до сонливості. Відштовхуйтеся від спеціалізації вашої роботи. Так, наприклад, якщо ви працюєте за комп'ютером, залиште його і дійдіть до сусіднього відділу, щоб взяти який-небудь звіт. Або ж встаньте і сходіть за кореспонденцією. Головне, частіше відривайтеся від місця роботи.
6
Використовуйте такі ефірні масла, як лавандова, лимонне, жасминове. Нанесіть їх на ватний диск і розташуйте недалеко від вас, щоб ви змогли вдихати вихідні пари.
7
Ну, і найголовніше: якщо у вас є якийсь час подрімати, не втрачайте його, адже навіть самий короткий сон може дати заряд бадьорості на довгий час.