Як побороти грип.

Не можна ставитися до грипу , як до звичайної застуди, так як він небезпечний своїми ускладненнями на серцево-судинну, дихальну систему. В результаті хвороби можуть сильно постраждати нирки і черевні органи, тому лікуватися треба обов'язково.
Вам знадобиться
  • - Противірусні препарати;
  • - оксолінова мазь;
  • - сухий інтерферон;
  • - жарознижуючі препарати.
Інструкція
1
Дотримуйтеся суворого постільного режиму, багато пийте, щоб мінімізувати симптоматику інтоксикації. Періодично провітрюйте приміщення, а також не забувайте про вологе прибирання. Виконуючи все це, швидше вдасться зменшити вміст вірусних речовин в квартирі.
2
Користуйтеся окремим посудом, постільною білизною та гігієнічними засобами, щоб не заразити оточуючих. Включіть у свій раціон тільки легкозасвоювані продукти, відмовтеся від солоної і гострої їжі на час хвороби.
3
Викличте лікаря, не ставте собі діагноз самостійно. Приймайте призначені препарати за рецептом фахівця, не займайтеся самолікуванням. Якщо немає можливості скористатися послугами фахівця, приймайте противірусні препарати.
4
Закладайте в ніс тричі на день 0,25% -ву оксолінову мазь. Її можна використовувати і як профілактичний засіб.
5
Розведіть сухий інтерферон кип'яченою водою (на ампулі є відмітка) і капають в ніс кожні 4 години по 3 краплі, курс - 3 дні. В якості жарознижуючих можна використовувати парацетамол, ацетилсаліцилову кислоту або анальгін.
6
Робіть гарячі компреси, інгаляції, багато пийте під час захворювання (компоти, морси, чай). На стадії одужання намагайтеся приймати більше вітамінів і не поспішайте відразу виходити на вулицю - лікування грипу вимагає певного часу.
7
У разі тяжкої форми хвороби лягайте в лікарняний стаціонар, де є можливість введення гамма-глобуліну, використовуваного в якості захисного механізму від небажаного впливу грипу. Крім того, в лікарні буде проведена медична терапія, що складається з антивірусних, дезінтоксикаційних, протизапальних і протівотоксіческое препаратів.