Як зробити акрилову ванну.

Якщо ванна за довгі роки служби отримала відколи емалі і на ній утворилася стійка іржа, значить, настав час її змінювати. Купівля нової ванни коштує недешево і установка - справа клопітка. Оптимальним виходом є реставрація рідким акрилом або покупка акрилового вкладиша в стару ванну . В обох випадках робота не займає багато часу, а ванна виглядає абсолютно новою.
Вам знадобиться
  • 1) рідкий акрил;
  • 2) затверджувач;
  • 3) шпатель гумовий.
Інструкція
1
Зачистіть всю ванну від іржі і емалевого блиску за допомогою дрилі і наждачного круга. Працюйте в респіраторі і захисних окулярах. Акуратно приберіть пил і змийте залишки її водою. Просушіть ванну феном і знежирте при необхідності. Ванна підготовлена для заливки акрилом або установки акрилового вкладиша.
2
Заізолюйте і заглушите слив і перелив, щоб уникнути попадання рідкого акрилу в каналізацію. Розведіть рідкий акрил з затверджувачем і поставте ємність з акрилом в ванну для зручності роботи. З ємності з-під затверджувача зробіть лійку для акрилу, з якої будете заливати ванну , для цього відріжте під кутом верхню частину ємності.
3
Застелите підлогу і оклейте стіни у зовнішніх кутів ванни газетою, щоб не забруднити їх рідким акрилом. Руки захистіть гумовими рукавичками. Починайте заливати ванну з бортів, акрил під власною вагою стікає в ванну ю, утворюючи ідеально рівну поверхню.
4
За допомогою шпателя заповнюють не залиті місця на бортах і вирівнюйте дно ванни. Через дві години зніміть ізоляцію з зливу і переливу, поміняйте решітки. Через 36 годин можете користуватися ванною. Термін служби відреставрованої рідким акрилом ванни становить 10-15 років.
Зверніть увагу
Акрилові ванни добре тримають тепло, вода в них не остигає в плині часа.Вода в акрилову ванну наливається бесшумно.На акрилі не затримується іржа та інші забруднення, все легко відмивається звичайним засобом для миття посуду.
Корисна порада
Роботу по заливці і вирівнюванню рідкого акрилу потрібно виконувати досить швидко, так як він застигає. Тому краще запросіть майстра по реставрації ванн.Прі установці акрилового вкладиша знімайте по бортах ванни укоси з плитки, щоб якісно встановити вкладиш і в процесі користування ванною під нього не потрапляла вода.