Як поліпшити гостроту зору. Як поліпшити острату зору в домашніх умовах.

Зниження гостроти зору , особливо якщо воно прогресує, є досить серйозною проблемою. Її рішення не варто відкладати на потім, адже тільки комплексний підхід до питання поліпшення зору допоможе надалі уникнути можливих негативних наслідків.
Вам знадобиться
  • - Настій очанки;
  • - настій болотної латаття або білої лілії;
  • - настій з листя чорниці;
  • - відварів з сушеного листя кропиви.
Інструкція
1
Варто відзначити, що, хоча для поліпшення гостроти зору і існує безліч методів, однак, щоб вони були ефективними, варто отримати консультацію окуліста і проводити корекцію зору тільки під його контролем.
2
Насамперед, промивайте щодня по два рази очі настоєм очанки або використовуйте компреси з даного настою (якщо очанка у вигляді порошку, то її також можна брати на кінчик ножа, розчиняти в столовій ложці води і щодня приймати всередину). Для промивань можете також використовувати настій болотної латаття або білої лілії.
3
Щоб дати очам розвантаження, зняти з них напругу і болючість, візьміть дві ємності, одну - з холодною водою, а другу - з гарячою. Після цього потрібно взяти два шматочки тканини, занурити їх у ці ємності і поперемінно прикладати до очей то гарячу тканину, то холодну.
4
Приймайте відвари і настої з листя чорниці. Також зі свіжих ягід можна робити морквяно-чорничний салат. Щоб мати можливість вживати ці ягоди в зимовий період, можна їх заморозити або ж використовувати сушені ягоди.
5
Сприяє покращенню зору включення в раціон супів з кропиви в літній час і прийом відварів з сушеного листя кропиви взимку. Крім того, як можна частіше включайте в меню ягоди ожини і чай з її листя, абрикоси, мигдаль, чай з сухого листя мати-й-мачухи, чебрецю та анісу, а також моркву, петрушку і помідори. Однак зменшіть споживання гострих і смажених страв, солі. Варто утримуватися і від зловживання міцним чаєм, кавою і спиртними напоями.
6
Щодня тренуйте м'язи очей за допомогою різних вправ. Наприклад, можна, не обертаючи головою, дивитися вгору-вниз, вправо-вліво, малювати очима прямокутники і кола, букви або цифри.
7
Регулярно робіть масаж для очей, так як він не тільки забезпечує їм відпочинок, а й зміцнює їх нервові закінчення, покращує кровопостачання. Для його виконання сядьте за стіл, обіпріться ліктями і опустіть голову так, щоб лоб упирався в верхню частину долоні, а нижня частина долонь лягла на закриті очі. Далі потрібно протягом 2 хвилин легко масажувати очі, чергуючи погладжування, обертання і вібраційні руху.