Як замінити зчеплення.

Заміна веденого диска зчеплення з фрикційними накладками, незважаючи на свою трудомісткість, віднімає у фахівців автосервісу не більше півтори години. Замінюючи зазначеної деталі трансмісії автовласник витратить приблизно 4 години.
Вам знадобиться
  • гайковий головка на 13 мм,
  • гайкове головка на 19 мм,
  • комірець з подовжувальними вставками,
  • первинний валик КПП.
Інструкція
1
Роботу зручніше виконувати на підйомнику, а й на оглядовій ямі поміняти зчеплення не складає жодних проблем. На певних етапах потрібно помічник.
2
На підготовчому етапі з машини демонтуються наступні деталі і вузли: карданний вал з проміжною опорою, стартер, робочий циліндр зчеплення, ручка перемикання КПП, задня опора КПП, від'єднується трос спідометра і проводка від датчика включення задньої передачі.
3
Виконавши вищезазначені роботи - удвох зніметься коробка зміни передач.Теперь доступ до механізму зчеплення відкритий повністю. Для його заміни необхідно зафіксувати маховик від провертання, після чого ключем на 13 мм викручуються шість болтів, що кріплять притискної диск до маховика і механізм зчеплення лягає в руки майстра.
4
Для центрування веденого диска при монтажі зчеплення використовується первинний вал КПП, на який надівається диск з фрикційними накладками, валик вставляється в підшипник коленвала, а зверху встановлюється притискної диск.
5
Всі інші дії з монтажу раніше знятих деталей і вузлів виконуються зворотній послідовності.