Як робити антицелюлітний масаж.

Навряд чи знайдеться на світі жінка, яка зможе байдуже дивитися на власне тіло, понівечене «апельсинової кірки». Спеціальні крему і вітамінні комплекси, що обіцяють позбавити прекрасних дам від ненависного целюліту, не залежуються на полицях магазинів і аптек. Однак найдієвіший шлях до краси - це масаж . Тим більше виконувати його можна і в домашніх умовах.
Інструкція
1
Почніть з погладжувань. Цей прийом покращує кровообіг в капілярах, а також дає шкірі відпочити, тому варто чергувати більш інтенсивні масаж ниє руху з поглаживаниями. Кінчиками пальців злегка проведіть по проблемній зоні спочатку в одну сторону, потім у зворотний. Після цього можна перейти до розтирань, які виконуються широко розставленими пальцями, щільно прилеглими до шкіри. Цей масаж ний прийом краще виконувати круговими рухами. Він сприяє підвищенню тонусу шкіри і зменшенню набряків.
2
Використовуйте масаж ний «захоплення». Це досить ефективний спосіб в боротьбі з целюлітом, адже завдяки емуактівізіруется діяльність судин, що позитивно впливає на сполучну тканину. Хватальними рухами масажуйте зовнішню і задню частину стегон, сідниці, живіт, передпліччя. Не варто використовувати цей прийом для массжа зовнішньої частини стегна: на тонкій і чутливій шкірі можуть утворитися синці.
3
Позбутися «апельсинової кірки» можна і за допомогою спеціальної масаж ной щітки. Головне, щоб щетина була натуральною, достатньої жорсткої, а ручка - зручною і довгою. Однак пам'ятайте про декілька правилах. По-перше, не варто розтирати щіткою ті ділянки шкіри, на яких є ушкодження або роздратування. Нехтуючи цією порадою, ви ризикуєте лише погіршити ситуацію. По-друге, виконувати масаж слід тільки сухий щіткою і тільки на сухій шкірі. Вологу або мокру шкіру можна розтягнути надто інтенсивними рухами, а це явно не піде на користь її зовнішньому вигляду.
4
Спробуйте медовий масаж . Цілющі властивості меду допомагають поліпшити обмін речовин в шкірі, посилити лимфоотток, вивести токсини. Вам знадобиться будь-який натуральний мед, головне, щоб він був досить рідким і в'язким по консистенції. Нанесіть невелику кількість на долоні і почніть поплескувати проблемну зону. Через деякий час відривати руки від шкіри стане важче, проте не варто зупинятися. Під час перших сеансів відчуття можуть бути досить болючими, але результат вартий того.