Як позбутися від вушної болю. Як знеболити вушну біль.

Біль у вухах переноситься болісно і може бути симптомом серйозного захворювання. Різкі простріли і ниючий біль однаково неприємні і доставляють великий дискомфорт, тому необхідна екстрена діагностика і своєчасне лікування.
Вам знадобиться
  • - вазелінове масло;
  • - оливкова олія;
  • - знеболюючі засоби.
Інструкція
1
До того моменту, як хворі вуха огляне спеціаліст, можна полегшити стан і спробувати позбутися болю . Вушна біль трохи вщухає в положенні сидячи - кров відливає від верхньої частини тулуба і тиск на вуха знижується. Прочищення слухових труб сприяє рясне пиття, тому пийте часто і багато. Рух щелеп покращує прохідність слухових труб, тому при болю у вухах рекомендують частіше жувати - їжте потроху, але часто, а також жуйте жувальну гумку або цукерки.
2
Вушна біль часто виникає як наслідок нежиті, тому приймайте судинозвужувальних засобів. Зняття набряку в носовій порожнині відновлює прохідність слухових труб і тимчасово полегшує стан.
3
До заходів першої необхідності при болю у вухах можна віднести прогрівання. Налийте в пляшку теплої води і прикладіть до хворого вуха, потім закапайте в нього пару крапель теплого і стерильного вазелінового масла (можна використовувати прокаленное оливкова олія) - основна мета закапування полягає в пом'якшенні тканин барабанної перетинки. Зробіть зігріваючий компрес - закрийте вухо шматком вати і замотайте теплою тканиною. Прогрівати вуха можна тільки при відсутності гнійного процесу і краще з дозволу лікаря.
4
Якщо причиною болю у вухах є потрапляння води, можна зробити наступні заходи: - потрясіть головою, пострибавши на стороні хворого вуха. Протилежне вухо закрийте долонею; - закапайте кілька крапель камфорного або ізопропілового спирту у вуха - так вода почне випаровуватися.
5
Сильний біль, яку дуже важко терпіти, потребує купировании. Прийміть одну таблетку обез болю вающего кошти, щоб полегшити свій стан. Не пийте таблетки перед прийомом у лікаря, щоб не «змазати» картину захворювання. До початку прийому можна трохи пом'якшити біль, заклавши в хворе вухо шматок вати, змоченої в теплому розчині борної кислоти або підігрітому рослинному маслі.