Як знайти роботу в іншому місті.

Переїжджаючи в інше місто, людина покидає зону комфорту і визначеності. Щоб якомога швидше створити таку на новому місці, потрібно знайти підходящу роботу , використовуючи для цього всі можливі ресурси.
Інструкція
1
Найпростіший і в той же час не найнадійніший спосіб пошуку роботи - вивчення оголошень на спеціальних інформаційних стендах. У даному випадку важливо уважно і в якійсь мірі скептично ставитися до всього, що ви прочитаєте. Шукайте на оголошенні інформацію про назву фірми-роботодавця, сфері її діяльності та оцінюйте адекватність зарплати. Врахуйте, що жоден роботодавець не буде займатися Благодійні, підшукуючи персонал. А тому пропозиції легкої роботи за нечувану зарплату, швидше за все, виявляться обманом.
2
Купуйте спеціалізовані газети, що публікують оголошенні про роботу. Вивчаючи пропозиції, також відмітайте сумнівні варіанти, що викликають підозри про шахрайство. Зателефонувавши за номером роботодавцю, домовтеся з ним про зустріч. Навіть якщо вас про це не попросили, захопіть з собою грамотно складене резюме. Також на новому місці вас можуть попросити заповнити стандартну анкету. Продумайте заздалегідь свої відповіді (досвід роботи, очікування від нового місця роботи, ваші сильні і слабкі сторони і т.д.).
3
Сходіть на ярмарок вакансій. Зазвичай на таких заходах у претендента є шанс лицем до лиця, без посередників, зустрітися з роботодавцем, задати питання про компанію і запропонувати свою кандидатуру. Подбайте про презентабельності вашого зовнішнього вигляду і підготуйте кілька примірників резюме і візиток, щоб легко обмінюватися контактами з фірмами, в яких ви хотіли б працювати.
4
Якщо обійтися без посередників не виходить, зверніться в службу зайнятості або кадрове агентство. При виборі агентства будьте пильні - уважно вивчайте умови співпраці і читайте будь-який договір від початку до кінця, перш ніж його підписувати.
5
Ще до переїзду на нове місце проживання можна пошукати підходящі вакансії через інтернет. Скористайтеся всеросійськими або іностраних порталами з пошуку роботи. Виберіть необхідну сферу діяльності, спеціальність, режим роботи та рівень заробітної плати. Якщо якась із запропонованих вакансій по заданих критеріях підійшла, ви можете відправити роботодавцю резюме і у випадку взаємної зацікавленості домовитися про співбесіду вже в іншому місті.
6
Заздалегідь дізнайтеся про фірми, в яких вам хотілося б працювати в новому місті. Знайдіть їх сайти і розішліть резюме по зазначеним електронними адресами. Можливо, ваша пропозиція співпаде з потребою компанії в нових співробітниках.
Пошук роботи пов'язаний завжди з багатьма труднощами незалежно від міста, в якому є бажання влаштуватися. Те ж саме і відноситься до мільйонному місту Челябінську. Є кілька простих порад, який потрібно виконати, щоб гарантованого отримати роботу в цьому місті.
Інструкція
1
Проаналізуйте ринок праці та попит на даний момент. Взагалі перед тим як шукати роботу, перегляньте ті області ринку, в яких зайнято більшість населення Челябінська. Краще всього подавати заявки в наступні галузі і сектори: металургія, машинобудування і металообробка, приладобудування, легка і харчова промисловість. Якщо вашу освіту з іншої області, влаштуватися буде складніше. Але теж можливо.
2
Підготуйте хороше резюме, яке буде враховувати діяльність підприємства. Зробіть вже більш детальний аналіз тієї фірми або організації, в якій ви хочете отримати місце. У резюме вкажіть особисту, контактну та професійну інформацію. Крім цього аргументуйте, чому саме вас повинні взяти на вакантну посаду.
3
Зберіть гарне портфоліо особистих досягнень. Це буде прекрасним доповненням до резюме. Дуже бажано, щоб ваш досвід був пов'язаний з галуззю фірму, в якій ви хочете працювати. Але навіть якщо цього й немає, все одно прикладіть будь нагороди та грамоти. Це буде величезним плюсом.
4
Надішліть максимальне число заявок по мережі інтернет. Зараз практично безглуздо шукати роботу в Челябінську (та й в будь-якому іншому місті), не використовуючи веб ресурси. Знайдіть сайти для шукачів та роботодавців в даному регіоні. Подивіться, хто і де потрібно в даний момент. Надішліть всім роботодавцям своє повне відскановане портфоліо. Є великий шанс, що вами зацікавляться, хоча цей метод і не такий точний, як попередній.
5
Обгрунтуйте на кілька тижнів або місяців в Челябінську. Один з варіантів - приїхати в саме місто і подати оголошення про пошук роботи в усі місцеві газети, якщо ви не є місцевим жителем. Також розішліть в друкованому вигляді ваше портфоліо по всім конторам і фірмам. Так ви ще більше наблизитися до отримання бажаної посади.
6
Добийтеся співбесіди і запропонуйте роботодавцю ті послуги, які потрібні. Як тільки ви дійшли до етапу інтерв'ю, викладіть всі козирі на стіл. Розкажіть докладно, що нового і корисного ви можете дати даної організації. Це в багато разів збільшить ваші шанси, і незабаром ви отримаєте роботу в Челябінську.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=UJ2KfRb_WGs