Як налаштувати mms повідомлення. Як налаштувати щоб відкрити ммс повідомлення.

Mms повідомлення дають унікальну можливість обмінюватися фотографіями, музикою і відеозаписами з друзями та рідними. Для обміну mms необхідно правильно підключити послугу на стільниковому телефоні.
Інструкція
1
Деякі оператори підтримують автоматичну настройку mms-повідомлень. Для цього достатньо відправити sms на сервіс-номер вашого оператора зв'язку. У відповідному повідомленні вам будуть вислані настройки, які необхідно буде зберегти в пам'яті стільникового телефону. Однак не всі моделі телефонів і не всі стільникові оператори підтримують можливість подібної настройки. Власноручний настройка mms досить проста і не викличе серйозних труднощів.
2
Початковим етапом настройки mms-повідомлень стане вибір відповідного профілю mms. Зазвичай одним оператором пропонуються один - два можливі способи mms-спілкування. В налаштуваннях обраного профілю необхідно прописати назву оператора зв'язку, домашній URL (інтернет-адреса сервісного центру обміну повідомленнями), IP-адреса (якщо є така необхідність). Для доступу до обміну mms також потрібно включити функцію DNS-сервера і прописати адреси сервера DNS 1 та DNS 2. В якості точки доступу використовується адреса інтернет-сайту вашого оператора. Для користування даною послугою в якості логіна і пароля доступу до мережі знову-таки буде потрібно ввести найменування оператора стільникового зв'язку.
3
Далі в налаштуванні потребує режим створення повідомлень. За замовчуванням звичайно буває встановлений режим «Без обмежень». Він не передбачає обмежень за розміром і кількістю даних, що містяться в mms. Можна також вибрати «Попереджувальний» або «Обмежений» режими. Перший - попереджає про перевищення допустимого розміру, другий - передбачає певні обмеження спочатку.
4
Щоб знати, чи отримав адресат ваше послання, підключіть звіт про доставку mms-повідомлення. Тоді, у разі коректного отримання абонентом mms, на ваш телефонний номер буде надіслано відповідне повідомлення. Звіт про прочитання надсилається тільки після відкриття надісланого повідомлення.