Як розблокувати сторінку.

Сучасні компанії здійснюють не тільки щоденний контроль за робочою діяльністю співробітників, але і блокують сайти, які вважають небажаними для відвідування під час робочого дня. Для того щоб обійти це обмеження, ви можете використовувати один з нескладних варіантів.
Інструкція
1
В першу чергу спробуйте використовувати такий варіант, як сервіс анонімайзерів. Даний сервіс дозволяє переглядати будь-які сайти залишаючись анонімним як для них, так і для проксі-сервера, через який ви здійснюєте доступ до інтернету. Найбільш поширеним російськомовним анонімайзером є timp.ru, решта ж ви можете знайти, використовуючи пошуковик. Зайдіть на головну сторінку Анонімайзера, після чого введіть в адресний рядок на сайті адресу сторінки, яку ви хочете відвідати. Вимкніть виконання скриптів, а також включите шифровку адреси для досягнення повної анонімності. Таким чином, при перегляді логів буде відомо лише те, що ви відвідали анонимайзер, але не буде відомо, на яких сайтах побували.
2
Використовуйте сервіси по стисненню даних для доступу до закритих сайтів. Вони призначені для зниження трафіку, що завантажується на ваш комп'ютер. Залежно від завантаження сервера, сторінки можуть відкриватися або швидко, або повільно. Майте на увазі, що в більшості випадків ці сервіси є платними, тому використання першого способу переважніше.
3
Скачайте і встановіть браузер Opera mini. Принципова відмінність цього браузера від інших полягає в тому, що він працює за принципом Анонімайзера - вся інформація, загружаемая на ваш комп'ютер, спочатку проходить через сайт opera.com, де вона стискається і тільки після цього перенаправляється на ваш комп'ютер. Ви можете відключити завантаження картинок, щоб максимально збільшити швидкість завантаження сторінок. Майте на увазі, що для використання цього браузера від вас потрібно завантаження java-емулятора, оскільки спочатку він був призначений для мобільних телефонів. Для того щоб не бути виявленим, ви можете не зберігати Opera mini на комп'ютері і періодично видаляти його, як тільки йдіть з робочого місця.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Pj_FdwW7FBk
Для багатьох інтернет-користувачів сайт «В Контакте» став уже, можна сказати, другим домом. Величезна кількість людей хоча б раз в день обов'язково відвідує свою сторінку в цій соціальній мережі. Як правило, користувачі ставляться до своїй сторінці дуже трепетно і всіма силами намагаються захистити їх від спаму і інших неприємностей. Однак часом трапляється так, що користувач не може зайти на свою сторінку з причини того, що вона заблокована. Якщо з вами сталася така неприємна ситуація, то нижче ви можете знайти інструкцію. Вона допоможе вам повернути сторіночку без особливих втрат.
Інструкція
1
Перш за все, дізнайтеся причину, по якій ваша сторінка заблокована. Якщо це сталося випадково і ви не зробили нічого, що суперечить правилам сайту, то просто напишіть в технічну підтримку лист. Адреса пошти - support@vkontakte.ru. Попросіть розблокувати вашу сторінку.
2
Якщо ви все ж справді порушили правила сайту і модератори відхилили ваше прохання про розблокування, то спробуйте інший метод. Змініть свій IP адреса. Пошукайте в мережі сервіси, які можуть поміняти або приховати ваш IP (наприклад, сервіс «Анонимайзер»), так як рахунок у соціальній мережі блокується саме на вашу IP.
3
Якщо сторінка заблокована спамерами і вимагає активації по смс, головне - ні в якому разі не відправляйте смс на вказаний номер! Ви просто втратите значну суму грошей. Подібна проблема відбувається через вірус, що влаштувався на вашому комп'ютері, тому потрібно знайти вірусний файл і удаліть.Для цього відкрийте Диск С - Windows - System 32 - Drivers. Знайдіть файл під назвою hosts, відкрийте його за допомогою блокнота. Видаліть в цьому файлі все, крім «127.00.1 localhost». Потім закрийте всі вікна і перезавантажте комп'ютер. Якщо попередня операція не допомогла, спробуйте зайти на сайт антивіруса (Касперського або Dr.Web) і за допомогою спеціального сервісу спробуйте отримати ключ до розблокування своєї странічкі.Существуют спеціальні програми для знаходження вірусів і спаму і шпигунських програм. Спробуйте скористатися ними, напевно вони допоможуть вам розблокувати вашу сторінку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cAeq0y2kj5s