Як зняти приладову панель.

Дизайн заводський передньої панелі вазовской десятки знаходить схвалення далеко не у кожного власника автомобіля даного модельного ряду. Підприємці не змусили себе довго чекати. В результаті у вітчизняних автомагазинах з'явилися у продажу передні панелі ексклюзивного дизайну.
Вам знадобиться
  • - викрутка
  • - дрібні гайкові ключі
Інструкція
1
Салон автомобіля з подібною передньою панеллю виглядає досить непогано. Що в свою чергу характеризує власника як старанного і дбайливого господаря машіни.Перед тим як встановити в салон нову передню панель, необхідно демонтувати наявний аксесуар.
2
В ході підготовки до зняття панелі салону потрібно попередньо демонтувати: пластиковий кожух рульового колеса, облицювальні щитки передніх стійок, рульове колесо, перемикачі на рульовій колонці, верхню частину тунелю воздухопритока до ніг задніх пасажирів.
3
Далі відкручується бардачок, в просторічному вираженні іменований «бардачком». Разом з ним демонтуються всі елементи електрообладнання, які там розташовані. Після вилучення монтажної колодки електропроводки, демонтується кришки ящика рукавички.
4
Після зняття декоративних заглушок викручуються всі саморізи, призначені для кріплення передньої панелі в салоні, а також за допомогою ключа на 8 мм викручуються дві гайки на шпильках, розташованих під кришками каналів, призначених для припливу теплого повітря до стекол дверей.
5
Все подальші дії бажано виконувати вдвох.
6
На даному етапі демонтажних робіт передня панель вже звільнена від кріплення, і залишається тільки роз'єднати електричні роз'єми. Після виконання останньої вимоги панель без проблем знімається зі свого штатного місця і витягується з салону автомобіля.
Зверніть увагу
Щоб при складанні не заплутатися в електропроводці, промаркируйте всі роз'єми під час розбирання передньої панелі.
Корисна порада
Не забудьте від'єднати акумулятор.