Як збільшити частоту пам'яті.

Збільшити продуктивність комп'ютера можна без підключення додаткового обладнання. Для цього необхідно збільшити частоту роботи центрального процесора і плат оперативної пам'яті.
Інструкція
1
Спочатку перевірте стабільність роботи встановлених плат оперативної пам'яті. Для цього можна використовувати додаткові утиліти, але операційна система Windows Seven володіє вбудованою програмою для перевірки стану ОЗУ. Відкрийте меню «Панель управління».
2
Оберіть меню «Система і безпека» і відкрийте пункт «Адміністрування». Тепер запустіть програму «Засіб перевірки пам'яті Windows». Виберіть варіант «Виконати перезавантаження і перевірку». Комп'ютер буде перезавантажений. Дочекайтеся завершення процедури перевірки стану ОЗУ.
3
Тепер знову перезавантажте комп'ютер і натисніть клавішу Delete. Після відкриття меню БІОС натисніть одночасно клавіші Ctrl і F1. Відкрийте меню Advanced Chipset Setup. Знайдіть параметр, який відповідає за частоту роботи оперативної пам'яті.
4
Трохи збільшіть встановлену частоту . Підніміть показник напруги, що подається на плати ОЗУ. Це необхідно для того, щоб не спрацювала система відключення комп'ютера.
5
Перезавантажте комп'ютер і повторіть процедуру перевірки стану оперативної пам'яті. Якщо вас не влаштував отриманий результат, то знову відкрийте меню БІОС і знову підніміть частоту роботи ОЗУ.
6
У тому випадку, якщо частота вже знаходиться на максимальній позначці, необхідно зменшити таймінги пам'яті. Од показником частоти повинні бути розташовані чотири пункти, навпроти яких розташовані значення затримок ОЗУ.
7
Оберіть четвертий параметр і зменшіть його значення на 0,5 або 1. Перезавантажте комп'ютер і проведіть тестування стабільності роботи ОЗУ. Тепер в меню БІОС зменшите значення третього показника і так далі. Повторюйте процедуру зменшення таймінгів до тих пір, поки програма перевірки не видасть помилки. Природно, необхідно періодично підвищувати напругу, що подається на плати пам'яті.