Як шукати клієнтів в інтернеті.

Інтернет - справжній Клондайк для бажаючих просунути товар або послугу. З цією метою ведуться блоги, створюються сайти. Однак навіть якщо ви не маєте власного сайту, за допомогою якого просували б свій бізнес, ви можете знайти для себе клієнтів , в якій би сфері ви не працювали.
Інструкція
1
Відштовхуйтеся то того, в якій сфері ви працюєте. Існує безліч сайтів, присвячених тій чи іншій професії, де людина може знайти тимчасову підробіток або постійне місце роботи. Наприклад, якщо ви репетитор, то шукати учнів ви можете на спеціалізованих сайтах з власною клієнтською базою. Вона постійно поповнюється, крім того, ви самі зможете приводити туди людей, яким потрібен приватний викладач і які вже не вміщаються в ваш графік.
2
Зайдіть в спільноти в соціальних мережах. Там ви зможете розмістити своє оголошення, барвисто розписавши свої знання та вміння. Такий спосіб особливо добре підходить так званим фрілансерам, наприклад, копірайтерам або творцям сайтів. Ви можете знайти собі клієнта для виконання разового завдання або групи завдань, а потім підшукати іншого роботодавця. Якщо така робота вам до душі, дерзайте!
3
Найкраще нарощувати клієнтську базу в інтернеті, якщо ви серйозно підходите до справи. Контекстна реклама в двох або трьох блогах і своя сторінка в Facebook - це ще півсправи. Уважно підходите до розробки власного сайту. Клієнта, який вийшов на нього з соціальної мережі, повинен привернути дизайн, інтерфейс, зручність подачі інформації, ясність і чіткість. Найчастіше люди складають думку про організацію по її офіційному сайту. Якщо він зроблений абияк, якщо в ньому спочатку потрібно півгодини розбиратися, щоб знайти один-єдиний контактний номер телефону, то враження буде зіпсовано. А якщо клієнт надумав коштувати з вами серйозні ділові стосунки?
4
Нарешті, шукайте людей та організації, які можуть зацікавитися запропонованими вами продуктами або послугами. Тут вам на допомогу приходять соціальні мережі і блоги. Не потрібно мучити людей спамом або, тим більше, наполегливими дзвінками. Ви повинні зробити так, щоб користувачі самі зайшли на вашу сторінку і через неї потрапили на ваш сайт. Якщо мова йде про блогах, додавайтеся в друзі чи залиште кілька доречних коментарів, щоб людина не відправив вас відразу в бан. Будьте обережні і уважні до людей.
На жаль, з браком грошових коштів стикаються не тільки студенти. Нерідко скарги на маленький дохід можна почути і від цілком успішних з вигляду людей. Вирішити цю проблему можна, знайшовши підробіток. Способів отримувати додатковий заробіток не так уже й мало.
Вам знадобиться
  • - газета з вакансіями;
  • - інтернет.
Інструкція
1
Пошукайте варіанти підробітку на основному місці роботи. Наприклад, ви можете виконувати функції, які не відносяться безпосередньо до вашої посади, або тимчасово заміщати іншого працівника за окрему плату. Переваги такої підробітку в тому, що вам не доведеться витрачати додатковий час і гроші на проїзд. Однак не забувайте, що далеко не кожен роботодавець буде готовий підтримати подібну ініціативу. Крім того, він може перекласти на вас ці ж функції, не підвищуючи зарплату.
2
Повідомте своїм родичам і знайомим, що ви шукаєте підробіток. Можливо, хтось із них зможе вам допомогти. Наприклад, на основній роботі ви займаєтеся бухгалтерією, а хто-небудь з ваших знайомих збирається відкрити магазин. У цьому випадку ви могли б проконсультувати їх з питань реєстрації ІП та особливостей ведення обліку в малому підприємництві.
3
Якщо ви готові виконувати низькокваліфіковану роботу, пошукайте подібні оголошення в газеті або на інтернет-ресурсах. Наприклад, у розділі «Робота для студентів» часто зустрічаються вакансії касира вихідного дня, розклеювача оголошень, інтерв'юера, оператора колл-центру. Як правило, такі посади припускають гнучкий графік і погодинну оплату.
4
Якщо у вас є яка-небудь хобі, подумайте, чи може воно принести вам додатковий заробіток. Якщо ви займаєтеся рукоділлям, продавайте свої творіння. Наприклад, популярністю користуються біжутерія, м'які іграшки, одяг для тварин. Практично будь-яке хобі може стати прибутковою справою: можна шити і в'язати на замовлення, пекти торти на продаж, фотографувати, підробляти візажистом. Перших покупців або замовників слід шукати серед знайомих і на спеціалізованих інтернет-ресурсах. Крім того, можна створити групу на сайті «Вконтакте», де пропонувати свої послуги і розміщувати приклади робіт.
5
Якщо жоден з перерахованих вище варіантів вам не підійшов, пошукайте варіанти віддаленої роботи. Це може бути написання статей, рефератів, курсових робіт, обробка фотографій, створення макетів сайтів, верста веб-сторінок і т.д. Подібні замовлення можна знайти на біржах праці для фрілансерів, форумах для вебмайстрів, текстових біржах.