Як створити та зареєструвати сайт.

Сайт - це додатковий засіб спілкування з іншими людьми. З його допомогою можна ділитися своїми думками та ідеями, публікувати новини, дізнаватися думку відвідувачів і навіть заробляти.
Інструкція
1
Почніть створення сайту з підбору імені. Бажано, щоб назва проекту давало короткий уявлення відвідувачеві про його призначення. Віддавайте перевагу доменному імені, що складається з невеликої кількості букв. Для російськомовних сайтів вибирайте доменну зону ru.
2
Підібравши домен, перевірте, чи вільний він. Для цього скористайтеся сервісом, що надає інформацію про власника домену. Введіть обране ім'я в поле для введення і натисніть кнопку підтвердження. Після цього сайт видасть інформацію про домен. Якщо домен вже зайнятий - придумайте іншу назву.
3
Зареєструйте домен у одній з компаній-реєстраторів. Дана послуга платна. Ви оплачуєте володіння доменом мінімум на один рік. Вартість домену може варіюватися залежно від обраного реєстратора. Зареєструйтеся на сайті реєстратора і в особистому кабінеті зробите покупку.
4
Бажано, щоб сайт розташовувався на хорошому хостингу, тому вам необхідно підібрати підходящий варіант. Скористайтеся радою знайомих, які в цьому розбираються або відвідайте сайти-рейтинги з інформацією про різні хостингах. Якщо ви новачок, виберіть хостинг з встановленою системою управління сайтом.
5
Скачайте програму Arteester з сайту розробника. Дана програма створена для швидкого створення унікальних шаблонів під ряд систем управління. Вона є платною, тому вам доведеться придбати ліцензійний ключ для неї. Встановіть програму на комп'ютер.
6
Запустіть програму Arteester і уважно її вивчіть. Ви побачите набір кнопок у головному меню, які дозволяють змінювати різні частини дизайну шаблону. Підберіть варіант, який вас влаштує. Також ви можете скористатися кнопкою «Випадковий шаблон». У цьому випадку програма буде рандомно підбирати різні варіанти дизайну. Збережіть створений шаблон на комп'ютер.
7
Зайдіть в панель управління сайтом у своєму акаунті хостингу. Скопіюйте шаблон в папку сайту, призначену для цих цілей. Якщо даний крок викликає у вас утруднення, скористайтеся системою допомоги хостингу або консультацією технічної підтримки.
8
Зайшовши в адміністраторську панель сайту через браузер, знайдіть доданий шаблон і активуйте його. Якщо ви все зробили правильно, ваш сайт готовий.