Як зняти щітку.

В процесі експлуатації автомобіля ВАЗ 2112 щітка очищувача заднього скла зношується набагато інтенсивніше передніх склоочисників. Нічого незвичайного в подібному зносі не існує. Тому що весь пісок і інші забруднення, в числі яких і частки паливно-мастильних матеріалів, що піднімаються з поверхні дорожнього покриття колесами автомобілів, під час випадання опадів, отлагаются переважно в задній частині автомобіля, в силу аеродинамічних властивостей кузова машини.
Вам знадобиться
  • Ключ від замку запалювання.
Інструкція
1
Зношена гумка склоочисника перестає справлятися з покладеними на неї функціями, в результаті чого заднє скло недостатньо очищається від налиплого на нього частинок бруду, що веде до певної частці дискомфорту при управлінні автомобілем в негоду, а також знижує рівень безпеки водіння з- за обмеженого огляду.
2
Здавалося б, що може бути простіше, ніж зняти щітку і замінити в ній еластичну вставку, але подібна процедура ставила в тупик багатьох автовласників.
3
Хоча її кріплення ідентично кріпленню щіток склоочисника переднього вітрового скла, для демонтажу задньої щітки необхідно врахувати одну особливість. Вона знімається зі свого штатного місця тільки тоді, коли щеткодержатель розташований під кутом, приблизно, 45 градусів по відношенню до горизонту.
4
Необхідно заздалегідь включити привід склоочисника заднього скла, а потім, включаючи і вимикаючи запалювання, за допомогою повороту ключа в замку запалювання, встановити щітку в необхідному положенні.
5
Після чого вона знімається легко і просто, простим натисканням на фіксуючу клямку знизу.