Як зробити фото глянсовим в Фотошопі. надати глянцю фотографії в фотошопі.

В казці про аленький квіточка середня дочка просила батька, щоб він привіз їй чудесне дзеркало, дивлячись в яке, бачила б себе дівиця завжди молодою і красивою. Сьогодні їй би достатньо було попросити: «Привези мені, батюшка, комп'ютер з встановленим графічним редактором Adobe Photoshop». Майже з будь-якого зображення за допомогою цього редактора можна зробити фотографію для глянцевого журналу.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію . Зробіть копію основного шару Ctrl + J, щоб не пошкодити знімок під час ретуші.
2
Знімок кілька темнувато. Для виправлення цієї вади в головному меню вибирайте пункти Image («Зображення»), Adjustments («Властивості») і Levels («Рівні»). У вікні Input Levels рухайте повзунок білого кольору вліво, щоб освітлити зображення.
3
На панелі інструментів вибирайте Healing Brush Tool («Лікує кисть»). Знайдіть на обличчі чисту шкіру, затисніть на клавіатурі Alt і клацайте мишкою по цій ділянці. Інструмент запам'ятає зразок. Наведіть курсор на проблемну ділянку і клікайте лівою кнопкою миші - програма замінить його на еталонний фрагмент. Обробіть таким чином все зображення.
4
Тепер потрібно виправити форму обличчя і носа. З меню Filter («Фільтр») вибирайте команду Liquify («Пластика»). На панелі інструментів знайдіть Push Left Tool («Зсув»). Встановіть не надто високі значення для натиску і твердості, щоб ретуш була акуратною. Коли ви ведете курсор вгору, зображення під ним зміщується вліво, коли тягнете мишку вниз - вправо. Міняючи розміри кисті, зробіть овал обличчя вже, а ніс - тонше. Скасувати невдале дію можна, натиснувши кнопку Reconstruct («Відновити»). Натисніть ОК, коли результат вас влаштує.
5
Тепер потрібно надати зображенню глянець. Зробіть копію шару Ctrl + J. Вибирайте Filter, Blur («Розмиття»), Gaussian Blur («Розмиття по Гауса»). Рухайте повзунок Radius доти, поки, на ваш погляд, дефекти шкіри не перестануть бути помітними. Запам'ятайте це значення - в даному випадку 2,7 пікселя. Фільтр застосовувати не треба - натисніть Cancel.
6
У тому ж меню Filter зайдіть в групу Other («Інші») і вибирайте High Pass («Колірний контраст»). Виставляйте те значення, яке ви запам'ятали в попередньому кроці - 2,7 пікселя. Натисніть ОК.
7
Тепер застосуєте Gaussian Blur з радіусом, рівним 1/3 від того значення, яке ви запам'ятали. В даному випадку R = 2,7: 3 = 0,9 пікселя.
8
Інвертуйте шар Ctrl + I, режим накладення призначте Linear Light («Лінійний світлий»), прозорість понизьте до 50%. Затисніть Alt і клацніть по іконці Add Layer Mask («Додати маску шару») на панелі шарів. Вибирайте на панелі інструментів м'яку кисть білого кольору і зафарбовуйте проблемні ділянки на обличчі і шиї, не зачіпаючи очей, волосся, брів та інших чітких контурів. Злийте шари Ctrl + E.
9
Тепер потрібно освітлити і затемнити окремі частини зображення. Створіть копію верхнього шару Ctrl + J. Додайте до нього інвертовану маску шару, як в попередньому кроці (Alt + Add Layer Mask). Режим накладення призначте Screen («Освітлення»), прозорість 10-15%. Слідкуйте за тим, щоб активною була маска шару - малювати слід саме по ній. Вибирайте м'яку кисть білого кольору і, змінюючи діаметр, освітлити лоб, вилиці і підборіддя дівчини. Проведіть світлу смугу по центру носа. Підкресліть світлі відблиски на губах, волоссі і під бровами. Злийте шари Ctrl + E.
10
Знову створіть копію верхнього шару і застосуйте до неї інвертовану маску шару. Тепер режим накладення Multiply («Множення»), прозорість - 10-15%. Білій м'якої пензлем при активній масці шару накладіть тіні на обличчя моделі: обабіч носа, на скронях, уздовж щік і навколо підборіддя. Затемните область навколо губ та очей, підкресліть тіні на шиї. Злийте шари.