Як привітати зі святом Новий рік в прозі.

Новий рік - мабуть, саме довгоочікуване свято. За місяці до цієї події люди готуються до нього, підбирають подарунки, підписують листівки, щоб ніхто не був забутий і в кожному будинку панувала ново рік няя атмосфера. В принципі, вручати подарунки можна і з черговою фразою «Вітаю!». Але щоб вашу увагу запам'яталося надовго і багаторазово підсилило радісне відчуття свята, варто подбати про щире і розгорнутому привітанні з Новим рік ом, і бажано, щоб воно було не в чергових віршах-відписки, а в прозі, написаної своїми словами і передавальної тільки ваші думки.
Інструкція
1
Відійдіть від шаблонності і стандартності. Зрозуміло, що не всі володіють письменницьким талантом красиво висловлювати свої думки на папері, але чому б не спробувати це зробити? Тим більше, ново рік няя листівка - це всього лише листівка, аж ніяк не твір або повість. Навіть якщо на картці вже написано готове стандартне вірш, заклейте його листочком паперу і спробуйте підібрати слова від себе. Подумайте про людину, якій вони будуть адресовані: що він для вас значить, що йому приємно, ніж він захоплений і що б ви хотіли йому сказати в цей урочистий момент?
2
В привітання з Новим рік ом коханій або коханому варто вкласти душу і всю ніжність. Почніть з найтепліших слів: «Дорога моя», «Единственная», «Найкрасивіша і кохана», «Снігуронька» і т.д. Можете згадати вашу першу зустріч, смішні моменти, інтимні ситуації, забавні події, пережиті вами разом: «Згадав нашу першу зустріч, коли ти мигцем глянула на мене, і я моментально втратив голову ...» або «У цей день я щасливий не менше, ніж в день нашого першого побачення ... »Далі переходите до привітань. Прислухайтеся до своїх думок, уже налаштованим на потрібний лад, щоб сформулювати найзаповітніше і приємне: «Закрий очі і намалюй в уяві мрію. Бажаю, щоб вона збулася в Новому рік у ... »або« Задумай в цю казкову ніч нездійсненне. Ми сбуду це разом! ». Залишилося підписатися, і привітання у прозі готово.
3
Вітати колегу набагато простіше. Зазвичай в колективі подарунки підносять умовні або й зовсім обмежуються листівкою. Але картка в поєднанні з теплими словами порадує товариша по службі не гірше подарунка. Ідіть від побитих фраз. Для колеги серце в підборі слів не при рік деться, включайте розум і дружній настрій. Почніть з офіційно-приятельського звернення: «Шановний колего (ім'я) ...», «Дорогий (ім'я) ...» та ін. Мабуть, варто згадати той факт, що вам приємно з ним працювати, наприклад: «Спільною працею ми приносимо одне одному і нашій фірмі чимало корисних досягнень ». Далі переходите до самого поздравлению: «Нехай у Новому рік у ваші найкращі справи перевершать перемоги попереднього рік а, бла рік аря вашої любові до науки! »або« Бажаю, щоб ваші досягнення, успіхи і тріумфи викликали у колег лише щире захоплення і повагу! ». Не забудьте підписатися.
4
В привітання батькам і родичам слід вкласти побільше тепла і турботи. Вони настільки часто отримують листівки-відписки, що будуть приємно здивовані і порадіють вашим ретельно підібраним словами. Напишіть, наскільки ви раді, що вони у вас є, як ви їх любите і цінуєте, побажайте їм здоров'я, благополуччя, довгих років життя. Проявіть оригінальність, наприклад, порівняйте ваші стосунки з «весняної іскриться капежом після колючим зими» або порадьте «у хвилини смутку і туги піднімати очі до неба й шукати найяскравішу зірку на небосхилі», яка буде нагадувати про вас. Загалом, в Новий рік скажіть своїм близьким те, що ви соромилися або постійно відкладали сказати.