Як перевірити в'язкість.

Разом з купівлею автомобіля ви купуєте безліч проблем. Тепер вам доведеться стежити за справністю всіх запчастин, звуками, які видає машина, якістю автомастила і т.д. Остання складова особливо важлива для надійної роботи транспортного засобу. Головна функція масла - протистояти тертю внутрішніх елементів двигуна.
Інструкція
1
На автомобільному ринку в широкому асортименті представлені масла. Тільки зробити цю субстанцію по-справжньому якісною, з наявністю всіх технічних властивостей і стабільних характеристик практично неможливо.
2
Перед тим як купувати те чи інше автомобільне масло, уважно прочитайте характеристики і вимоги двигуна. Справа в тому, що на приладовій дошці температура вказана температура охолоджуючої рідини. Що стосується прогрівання масла, то відстежити її дуже важко. Часом цей показник сягає позначки в 140-150 градусів, що позначається на роботі двигуна.
3
Подивіться в техпаспорті, які параметри виробник даного транспортного засобу вважає найбільш оптимальними. Особливу увагу приділіть в'язкості автомобільного масла. Під в'язкістю масла мається на увазі здатність даної речовини залишатися на верхній поверхні всіх внутрішніх елементів двигуна, але при цьому не перешкоджати їх руху.
4
Отже, після прочитання інструкції до автомобіля ви знаєте, яке масло краще всього підходить для вашої машини. Відправляйтеся в магазин і уважно розгляньте етикетки. Більшість компаній, що виробляють дану продукцію, вказують на упаковці рівень в'язкості.
5
Знайдіть абревіатуру SAE, після якої і зазначена в'язкість даного автомастила. Зокрема, вона позначається за допомогою букви W, тире і декількома цифрами. У більшості випадків автомобілісти використовують стандартне всесезонне масло 5W-30. Це означає, що дана рідина буде відповідати всім вимогам двигуна при температурі до 35 ° С (для обчислення від цифри перед W відніміть 40).
6
Якщо ж ви хочете перевірити в'язкість раніше використовуваного автомастила і дізнатися, чи не пора замінити його, то зробити це можна в такий спосіб: - візьміть лійку з вузьким отвором (приблизно 1 мм); - влийте в неї свіже масло тієї марки , що було залито в двигун автомобіля раніше; - відрахуйте кількість крапель, яке впало вниз за відведений час; - злийте з двигуна трохи олії; - в аналогічну воронку влийте отриману рідину; - порахуйте кількість крапель.
Корисна порада
У тому випадку, якщо злите масло капає швидше, поміняйте його на нове. Тоді ваш автомобіль буде все також жваво бігати і не доставляти проблем свого господаря.