Як зняти захисний код.

Захисний код телефону є превентивним заходом, що зберігає особисті дані власника в схоронності в разі крадіжки або втрати телефону. У випадку якщо ви встановили захисний код , але забули його, необхідно здійснити ряд дій в залежності від виду встановленої захисту.
Інструкція
1
У більшості телефонів існує настройка безпеки, виставивши яку, необхідно ввести захисний код для доступу до деяких особистих файлів або до телефону в принципі. Зняти його можна тільки повністю оновивши микропрограмму телефону або ввівши спеціальний код скидання налаштувань. Як варіант, можна також ввести код обнулення прошивки.
2
Для того щоб отримати ці код и необхідно звернутися до виробника телефону. Їх також можна знайти в мережі, але найбільш надійним варіантом є отримання їх від першоджерела, тобто від фірми-виробника. Дізнайтеся її контакти, зайшовши на офіційний сайт, вказаний в документації до телефону. Надайте IMEI-номер телефону. Він розташований під батареєю. Отримавши код обнулення прошивки або код скидання налаштувань, введіть їх. Майте на увазі, що обнулення прошивки призведе до знищення всіх ваших особистих даних, збережених в пам'яті телефону. У разі якщо даний варіант зазнав невдачі, перепрошити телефон.
3
Синхронізація телефону за допомогою дата-кабелю і програмного забезпечення. Ви можете знайти ці компоненти в комплекті поставки телефону, в іншому випадку буде потрібно знайти їх самостійно. Купіть дата-кабель в магазині стільникового зв'язку, а програмне забезпечення скачайте з сайту виробника телефону.
4
Прошивка телефону повинна здійснюватися тільки при наявності докладної інструкції по використанню програмного забезпечення. Ви можете знайти програму, микропрограмму, а також інструкцію на фан-сайтах, присвяченим телефонам вашої марки, таких як allnokia.ru або samsung-fun.ru. Зарядіть батарею до максимуму перед початком операції і не відключайте телефон до завершення процесу. Не використовуйте його для дзвінків і смс. Залиште комп'ютер до отримання повідомлення про завершення операції. Майте на увазі, що недотримання одного з цих пунктів може привести до невідновні псуванні телефону.