Як увійти в пошту, якщо забув пароль. Яку відповідь в рамблер пошті на питання улюблений письменник.

Зараз багато інформації концентрується в електронній пошті. Трапляється, що ви забуваєте пароль від поштової скриньки. Але існує кілька способів, щоб відновити його.
Інструкція
1
Відновіть забутий пароль , вказавши додатковий адресу електронної пошти. Цей e-mail ви згадуєте, коли реєструєте свою поштову скриньку. Після чого на вказану інтернет- пошту приходить повідомлення, яке підтверджує, що такий е-майл буде допоміжним для відновлення основного електронного ящика. Якщо ви забули пароль зареєстрованої пошти, то після запиту на адресу, вказану в якості додаткового, прийде лист з рекомендаціями щодо відновленню.
2
Дайте відповідь на секретне питання. Це традиційний спосіб по відновленню пароля електронного ящика. Відповідь на секретне питання ви вказуєте при реєстрації електронки. Він може бути стандартним - із запропонованого списку - або можна придумати свій власний. Приміром, «Дівоче прізвище матері» або «Ваш улюблений телефон». Адже пароль , що складається з простого набору символів, легко зламати, тому питання повинні бути незвичайними і легкими для запам'ятовування.
3
Використовуйте номер мобільного телефону при втраті пароля від електронної скриньки. Часто поштові сервіси пропонують ввести номер вашого мобільника, який ви вказали при реєстрації. Зазвичай запитують його останні чотири цифри. На ваш запит прийде повідомлення з кодом, який дає доступ до системи з відновлення пароля.
4
Зв'яжіться з адміністрацією сайту, якщо ви не згадали відповіді на секретне питання, не зареєстрували додаткового адреси електронної пошти, не вказали номер мобільного телефону при реєстрації. Запам'ятайте, ви повинні довести їм у своєму повідомленні, що саме ви володієте унікальним правом на користування своєю електронною поштою. Необхідно вказати багато відомостей. Наприклад, дату останнього разу використання поштової скриньки і ту інформацію, яку надали при реєстрації. Спробуйте скористатися всіма запропонованими варіантами.