Як вибрати стілець для годування.

Рано чи пізно приходить час, коли малюк вже повинен звикати до самостійного прийому їжі. Першим кроком до цього буде освоєння дитячого стільця для годування. Існує маса найрізноманітніших моделей, але серед них потрібно вибрати ту, що підходить саме вашій дитині.
Інструкція
1
Визначте тип стільця , який необхідний вашому малюкові. Тут потрібно врахувати всі нюанси: вік дитини, наявність вільного місця на кухні, дизайн стільця , ціну.
2
Вирішіть, з якого матеріалу повинен бути стілець для годування вашого малюка. Це може бути пластик, дерево або ДСП. У кожного з них є свої переваги і недоліки. Дерево, безумовно, екологічніше. Також у порівнянні з деякими іншими моделями з пластику його ціна набагато нижча (особливо це стосується моделей вітчизняних виробників). Пластик же легше в прибиранні, а це значить, що навіть сам малюк зможе протирати свій стільчик. Вироби з ДСП ще дешевше дерев'яних, але відколи й подряпини на них здатні привести до шкідливим випаровуванням складових клею, який скріплює деревостружкові вміст плити.
3
Якщо просто стільця для годування вам буде недостатньо, виберіть популярну модель - стіл-стілець. Він може бути складним чи ні. Не складаються варіант цього виробу звичайно більш монументальний, грунтовний. Складаний - більш витончений, а його швидка трансформація з стільчика для годування в окремi дитячий стілець і столик - відмінний варіант для економних батьків.
4
Розгляньте варіанти з відкидною спинкою стільця , адже малюки далеко не відразу можуть сидіти на стільчику. І ця модель дасть можливість годувати дитину в положенні напівлежачи.
5
Подивіться, чи є у даної моделі знімний піднос з відділеннями для тарілки і кружки.
6
Зверніть увагу на надійність механізмів, їх кріплення, на зручність використання стільця . Оцініть, наскільки плавно регулюється механізм стільця . Перевірте наявність і міцність фіксатора, що захищає дитину від вислизання зі стільця . Подивіться, чи є і наскільки надійні захисні ремені. Перевірте, з якого матеріалу виготовлено сидіння стільця . Буде краще, якщо матеріал нековзний і добре піддається чищенню.
7
Посадіть вашого малюка на стілець для годування. Він повинен відчувати себе зручно і комфортно. Стілець повинен сподобатися дитині.
8
Вимагайте у продавця сертифікат якості на обрану модель. Стілець для годування дитини повинен відповідати всім санітарно-гігієнічним вимогам.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=D-I1cAYkwiM
Корисна порада
Перед покупкою порадьтеся з більш досвідченими батьками, наприклад, з друзями, які вже пройшли цей етап - використання стільчика для годування своєї дитини. Врахуйте їх рекомендації при виборі вироби.
Якщо ваш малюк вже впевнено сидить і тягнеться до ложки і чашці, пора йому придбати свій столик для годування. Вибір цього предмета дитячих меблів є дуже важливим і складним для багатьох батьків, адже доводиться орієнтуватися не тільки на ціну і зовнішній вигляд, але і на зручність і практичність використання. Важливо також, щоб малюк був задоволений, швидше звик до самостійності і доставляв менше клопоту своїй мамі. Як же вибрати столик для годування?
Інструкція
1
Вибирайте стійкий столик . Якщо ваш вибір припав на модель, забезпечену коліщатками, обов'язково перевірте механізм їх закріплення (фіксації). Навіть якщо конструкція міцна і стабільна, не варто залишати в ній малюка без нагляду.
2
Зверніть увагу на покриття столик а. Бажано, щоб воно було клейончастим або пластиковим. Таке покриття набагато практичніше і зручніше. Залишки їжі або сліди від олівців, фарб та фломастерів можна просто прибрати вологою ганчірочкою.
3
Столик повинен бути обов'язково забезпечений високими бортиками. Рідина, пролита малюком, і іграшки затримаються на столик е і не опиняться на підлозі. Бортики також знадобляться вам, якщо з дитиною ви проводите заняття з розвитку дрібної моторики (наприклад, пересипають крупи).
4
Існують столи зі спеціальними заглибленнями для пляшечки чи тарілки. Їх використовують виключно для їжі, тому годування на них більш гігієнічне. Можна придбати й столик , призначений одночасно для годування та ігри, забезпечений знімними музичними панелями та іграшками-массажерами для ясен.
5
Столик повинен володіти декількома положеннями фіксації. При годуванні посадите свого малюка впритул до столу, а під час гри, навпаки, відсуньте його далі.
6
Важливо, щоб столик був знімним (якщо він прикріплений до стільчика). Це дуже зручно, якщо ви захочете помити його чи він буде заважати будь-яким заняттям або процедурам з малюком. Завдяки такій функції можна також навчити малюка самостійно сідати на стілець або, підсунувши його до загального столу, дати відчути йому себе «великим».
7
Важливий вибір кольору. Вибирайте спокійні тони і відтінки (ніжно-блакитний, блідо рожевий). Яскравий колір буде зайво напружувати очі дитини. Пам'ятайте, що увагу вашого малюка має бути сконцентровано на ложці з тарілкою або на цікавих іграшках.
8
Ні в якому разі не купуйте вироби з гострими кутами або якими-небудь нерівностями. Адже шкіра дитини досить ніжна і чутлива. Її можна серйозно поранити навіть незначної зазублиною.
9
Купувати стіл для годування слід в дитячих спеціалізованих магазинах, там ви зможете подивитися сертифікат на виріб. Головними критеріями для вас мають бути якість і зручність.