Як вибрати футболку.

Хоча б пару футболок можна знайти в гардеробі будь-якої людини, незалежно від його віку, статі, статусу і захоплень. Адже цей елемент одягу є невід'ємною частиною практично будь-якого образу в стилі casual, а також цінується любителями спорту і фізичної активності за свою зручність і простоту. Однак і футболки бувають різними. Щоб нове придбання не перетворилося в ганчірку вже після першого прання, варто ставитися до покупки з розумом.
Інструкція
1
Першим ділом зверніть увагу на виворіт футболки. Уважно перегляньте всі внутрішні та оздоблювальні шви: прямі, чіткі і рівні вказують на високу якість пошиття, а от від придбання речі з кривими швами, подекуди пропущеними або прикрашеної стирчать нитками, навпроти, варто відмовитися.
2
Якість полотна - ще один критерій при виборі футболки. Ворсиста, груба або пухка тканина швидко покриється катишкамі, занадто тонка може легко порватися. Найкраще полотно - виготовлене з гребінної пряжі. Це пряжа вищого сорту, зроблена з дорогих сортів бавовни з довгим волокном. Тонка і ніжна тканина, проте достатньо міцна і довго зберігає презентабельний вигляд.
3
Визначити якість пряжі можна не тільки на дотик. Трохи розтягніть тканину і подивіться крізь неї на світло. Якісне полотно рівномірно пропускає світло. Зате чергування темних плям і занадто засвічених ділянок свідчить про низьку якість пряжі.
4
Не забудьте перевірити футболку на симетричність. Складіть її навпіл, поєднавши рукава. Тест пройдено, якщо вони повністю відповідають один одному. Але річ, один з рукавів якої посаджений вище іншого, набувати не варто. Уже після першого прання плечової шов перекоситься, різниця стане дуже помітною, а тканина розтягнеться. Крім того, зверніть увагу на довжину передньої частини футболки і спинки. Якщо між ними видна різниця, то варто відмовитися від цієї покупки.
5
Виберіть підходящий фасон. Футболка класичного крою ідеально підійде для занять спортом або прогулянок. Приталені модель дозволить підкреслити вигини фігури і доповнить повседевний образ. А для вечірки можна підібрати футболку незвичайного крою, наприклад, зі спущеним плечем. Прикрашена стразами або паєтками, вона допоможе звернути на себе увагу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=k77UeucDszE