Як захистити точку доступу.

При створенні власної бездротової мережі дуже важливо правильно налаштувати параметри її захисту. Для забезпечення максимального ступеня безпеки рекомендують використовувати відразу кілька методів.
Вам знадобиться
  • - Wi-Fi роутер;
  • - мережевий кабель.
Інструкція
1
Придбайте Wi-Fi роутер, що підходить для роботи з вашими ноутбуками і смартфонами. Підключіть мережеве обладнання до електромережі. З'єднайте кабель підключення до інтернету з WAN-роз'ємом роутера і ввімкніть пристрій.
2
Тепер підключіть до його LAN-порту (Ethernet) мережевий кабель. Другий його кінець з'єднайте з мережним адаптером ноутбука або стаціонарного комп'ютера. Увімкніть цей комп'ютер. Запустіть інтернет-браузер і відкрийте web-інтерфейс Wi-Fi роутера, ввівши його IP в адресний рядок.
3
Введіть ім'я користувача і пароль, щоб отримати доступ до налаштувань роутера. Відкрийте меню Internet (WAN) і налаштуйте підключення до інтернету. В даному пункті параметри захисту мережі задавати не слід. Обов'язково включіть функції Firewall і NAT.
4
Після завершення налаштувань з'єднання з інтернетом відкрийте меню Wireless Setup Settings (Wi-Fi). Введіть ім'я (SSID) майбутньої точки доступу . Тепер виберіть тип безпеки. Рекомендують використовувати найбільш якісні типи, наприклад WPA2-Personal. Головне, щоб ваші ноутбуки підтримували роботу з даним типом шифрування.
5
Встановіть складний пароль, що складається з поєднання цифр і букв. Активуйте функцію Hide SSID (Приховати ім'я мережі). Якщо дана функція активна, то підключитися до точки доступу можна буде тільки в тому випадку, якщо самостійно налаштувати підключення. Збережіть параметри налаштувань і перезавантажте Wi-Fi роутер.
6
Тепер включите ноутбук і дочекайтеся завантаження операційної системи. Відкрийте центр управління мережами і загальним доступом. Виберіть меню «Управління бездротовими мережами». Натисніть кнопку «Додати».
7
Виберіть параметр «Підключитися до SSID вручну». Введіть в ново меню параметри мережі, які ви задавали при налаштуванні Wi-Fi роутера. Встановіть прапорець біля пункту "Зберегти параметри мережі». Натисніть кнопку «Готово». Підключіться до створеної мережі.