Як позбутися від кісти на нирці.

Кіста нирки - це аномалія її структури, що представляє собою округле утворення, обмежене сполучної капсулою, наповненою прозорою рідиною. Дане захворювання здатне привести до порушення просвіту сечовивідних шляхів, здавлення ниркової тканини, болям і інфікуванню.
Вам знадобиться
  • - молоді листки лопуха;
  • - золотий вус (50 суставчиков);
  • - 0,5 л горілки.
Інструкція
1
Традиційна медицина в якості способу позбавлення від кісти на нирці пропонує оперативне втручання. До відкритої операції вдаються у випадках, коли кіста інфікована і утворився осередок нагноєння. Крім того, такі операції проводять, коли крім кісти у хворого є якесь супутнє захворювання.
2
В інших випадках, коли кіста на нирці нічим не ускладнена, здійснюють лапароскопічне або ендоскопічне видалення. Суть його полягає в тому, що в області нирки робиться невеликий надріз (не більше 1-1,5 см), через який вводиться хірургічний інструмент і відеоустаткування. Дана операція переноситься досить легко. Але найчастіше після неї кісти утворюються знову.
3
Традиційна медицина вдається також до пункції кісти нирки. Даний метод застосовується при лікуванні кіст невеликого розміру (4-6 см), розташованих на полюсах нирки та її задньої поверхні. Суть операції полягає в пунктируванні кісти голкою, видаленні її вмісту та введення речовини (склерозанта), що склеює стінки кісти . При пунктируванні кіст великих розмірів нерідко виникають рецидиви.
4
Народні методи лікування можна застосовувати в тому випадку, коли кіста не доставляє незручностей, не супроводжується болями і інфікуванням. Найбільш популярний засіб для боротьби з кістою на нирці - сік лопуха. Для цього візьміть молоде листя рослини, обполосніть їх водою, відіжміть сік. Він добре зберігається в холодильнику, але не більше 3-х діб. Приймайте дані ліки по 1-2 столових ложки 3 рази на день перед прийомом їжі. Курс лікування становить 1 місяць. Після того, як курс лікування закінчиться, пройдіть УЗД. У більшості випадку кісти розсмоктуються. Якщо лікування не привело до потрібного результату, через 2 тижні повторіть курс.
5
Ще одним ефективним засобом у боротьбі з кістою на нирці є золотий вус. Для лікування візьміть 50 суставчиков, залийте 0,5 літром горілки, дайте настоятися протягом 10 днів, періодично збовтувати. Отриману настойку приймайте вранці і ввечері за 30-40 хвилин до їди. Схема лікування настоянкою із золотого вуса така: в перший день розведіть 10 крапель в 30 мл води, в другій 11 крапель і так кожен день додавайте по 1 краплі, довівши до 35. Потім приймайте ліки в зворотному порядку до первісної дози. Після цього зробіть перерву 10 днів і проведіть повторний курс. Починаючи з третього курсу, приймати настоянку потрібно 3 рази в день в тих же кількостях за такою ж схемою. Всього потрібно пройти 5 курсів лікування.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=djzUkO-i2n8