Як клеїти паркет.

Паркет необхідно клеїти тільки після того, як інші вологі роботи з внутрішнього оздоблення приміщення завершені. В іншому випадку може відбутися псування статі. Також не можна після укладання підлогового покриття займатися фарбуванням стін.
Інструкція
1
Дане підлогове покриття вимагає акуратної і уважної роботи. Також варто врахувати умови навколишнього середовища приміщення. Паркет є матеріалом, який відрізняється великою чутливістю і реагує на всі зміни зовнішніх умов.
2
Для початку укладіть і добре відшліфуйте фанеру. Рекомендується паркет до укладання деякий час тримати в приміщенні. Він зможе прийняти необхідні кліматичні характеристики.
3
Отже, переходите безпосередньо до укладання. На фанеру нанесіть паркетний клей. Для цієї мети краще всього використовувати спеціальний шпатель. Щоб домогтися кращої фіксації, паркет «пристрелите» в край в кожну планку. Щоб виконати пристрілювання використовуйте один з видів пневматичного інструменту. Після того як ви поклали паркет, почекайте якийсь час, поки клей добре схопиться. Потім приступите до обробки покладеної поверхні. Термін вичікування найчастіше триває 5-7 днів. Все залежить від використовуваного клею.
4
Шліфування паркету дозволяє видалити з поверхні бруд і пил після закінчення робіт. В результаті у вас повинен вийти ідеально рівну підлогу. Для шліфування використовуйте шліфувальну барабанну машину. З її допомогою досить просто можна видалити наявні дефекти.
5
Врахуйте, в межпаркетних з'єднаннях можуть утворитися мікротріщини. Саме тому необхідно виконати шпаклювання по всій поверхні підлоги. Якщо ви хочете, щоб колір шпаклівки ідеально збігався з паркетом, то для приготування використовуйте спеціальні розчини. Додайте в них також паркетну пил.
6
Після того як етап шпаклівки завершений, переходите до фінішної шліфовці. Робиться це аналогічним чином. Буде потрібно для цієї мети шліфувальна машинка. Після цього займіться лакуванням покриття. Закрийте всі вікна, вимкніть кондиціонери та зволожувачі приміщення. Такий захід дозволить домогтися однорідної поверхні, т.к. щонайменший наліт пилу зробить її матовою і непривабливою.