Як відкрити порти в вісті. Як відкрити порти на windows vista.

Виконання операції відкриття портів в Windows Vista і Windows 7 може бути здійснено користувачем методом використання стандартних інструментів операційної системи Microsoft Windows без залучення програмного забезпечення сторонніх розробників.
Вам знадобиться
  • - Windows Vista;
  • - Windows 7.
Інструкція
1
Натисніть кнопку «Пуск» для виклику головного меню системи і перейдіть в пункт «Панель управління» для ініціації процедури відкриття портів в брандмауері Windows.
2
Вкажіть пункт «Безпека» і перейдіть в розділ «Брандмауер Windows» для переходу до наступного кроку.
3
Виберіть пункт «Додаткові параметри» в лівій частині вікна програми і введіть пароль адміністратора у відповідне поле при появі вікна авторизації.
4
Розкрийте посилання «Дозвіл запуску програми через брандмауер Windows" і виберіть розділ «Правила для вхідних підключень».
5
Вкажіть пункт «Створити правило» та натисніть кнопку «Додати порт» для виконання операції відкриття обраного порту.
6
Натисніть кнопку «Далі» і введіть ім'я, яке дозволяє асоціювати відкритий порт, в поле «Ім'я».
7
Ведіть номер обраного для відкриття порту в полі «Порт» та натисніть кнопку «Далі».
8
Вкажіть потрібний протокол (TCP або UDP) в діалоговому вікні « Порти та протоколи» і застосуєте прапорець на полі «Дозволити з'єднання» в наступному вікні «Дії».
9
Застосуйте прапорці на всіх полях в новому діалоговому вікні «Профіль» і натисніть кнопку «Готово» для застосування обраних змін.
10
Натисніть кнопку «Змінити область» для вибору параметра кількості комп'ютерів, що мають дозвіл використання вибраного порту, і вкажіть потрібне значення.
11
Повторіть перераховані вище дії для кожного порту, що підлягає відкриттю.
12
Перезавантажте комп'ютер для застосування обраних змін.
13
Пам'ятайте, що вищеописаний алгоритм дій дозволяє відкрити порти в брандмауері комп'ютера, але ніяк не пов'язаний з дозволами провайдера інтернет-з'єднання. Для вирішення подібних проблем необхідно звернення до представника компанії-провайдера.
Зверніть увагу
Як відкрити порти на Windows 7. Дана інструкція підійде у випадку, якщо ваш комп'ютер підключений через кабель безпосередньо до Інтернету, і ви використовуєте стандартний брандмауер Windows. Якщо ви підключаєтеся до Інтернету через роутер, то порти необхідно відкривати безпосередньо у веб-інтерфейсі самого роутера. Спочатку визначитеся, який порт будете відкривати.
Корисна порада
Порти в Віндоус 7 відкриваються через брендмауери. Потрібно створити правило і вказати тип протоколу для зв'язку і вибрати порт. Потім натиснути перемикач "Дозволити підключення" і завершити цю процедуру натисненням кнопки "Готово".
Починаючи нову справу і створюючи підприємство, яке за організаційно-правовою формою є товариством з обмеженою відповідальністю, багато підприємців хочуть зареєструвати його самостійно. У цьому випадку доведеться витратити деяку кількість часу і нервів. Полегшить процедуру знання послідовності оформлення реєстрації.

Які документи необхідні для відкриття ТОВ

Відкриття, тобто початок діяльності вашого ТОВ може вважатися доконаним фактом тільки після того, як підприємство пройде державну реєстрацію до податкової інспекції за місцем обліку та буде внесено до Єдиного Державного Реєстру Юридичних Осіб (ЕГРЮЛ). Підтвердженням цього буде отримання Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи та завіреної виписки з ЕГРЮЛ.Для цього до податкової інспекції ви повинні надати пакет документів, до якого входить: - заяву про реєстрацію ТОВ за уніфікованою формою Р11001; - Статут підприємства (в 2-х примірниках ); - установча документація - протокол загальних зборів засновників, рішення про заснування підприємства; - список засновників з паспортними даними та адресами постійної реєстрації; - наказ про призначення керівника та головного бухгалтера ТОВ; - платіжний документ, що підтверджує сплату державного мита (4000 рублів). Якщо ви виберете спрощену систему оподаткування, до заяви про реєстрацію необхідно докласти і заяву про перехід на цю систему.
Склад пакета документів необхідно уточнити попередньо в податковій інспекції, на місцях є деякі нюанси, зокрема, за формою запевнення оригіналів.

Як подати документи в податкову

Сплативши державне мито за реєстрацію організації, потрібно звернутися до нотаріуса, щоб він запевнив статутні документи і вашу заяву за формою Р11001 . У деяких регіонах потрібна буде довідка про внесення статутного капіталу на тимчасовий розрахунковий рахунок. Для цього потрібно буде сходити в банк і відкрити рахунок, щоб покласти на нього статутний капітал, якщо він внесений засновниками в грошовій формі. З усіма документами та довідками вирушайте до територіальної податкової інспекції, здайте документи і отримаєте на руки розписку з їх переліком. У розписці буде вказаний термін, до якого вам потрібно буде повернутися до податкової інспекції, щоб отримати Свідоцтво про державну реєстрацію та інші документи, що підтверджують її.
Після відкриття розрахункового рахунку необхідно повідомити про це податкову інспекцію та фонди протягом 7 днів.

Завершальний етап

Після отримання документів про реєстрацію підприємства вам потрібно буде замовити виготовлення печатки та отримати у відділенні Держстату коди статистики за обраними видами діяльності. Крім цього, вам потрібно буде отримати повідомлення з Пенсійного фонду та ФСС про постановку на облік вашого підприємства. Тільки після цього ви можете звернутися в банк для відкриття розрахункового рахунку ТОВ і почати повноцінну роботу.